Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

"Pierścienie i sworznie tłokowe zoptymalizowano tak, by tarcie było minimalne. " - w poprzedniej generacji 2.0 TFSI tez pisali, ze pierscienie sa zoptymalizowane tak, zeby tarcie bylo minimalne. skonczylo sie to wciaganiem oliwy litrami i stage 2 za ~20K pln w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi bardziej podoba się to

" - Nowa jednostka napędowa 3.0 TDI potwierdza naszą czołową pozycję w zakresie konstruowania silników Diesla – mówi prof. dr Ulrich Hackenberg, członek zarządu Audi AG ds. rozwoju technicznego. - Od czasu stworzenia pierwszego silnika TDI przed 25 laty, zdecydowanie prowadzimy w tej dziedzinie i nieustannie, wykorzystując coraz nowsze rozwiązania, powiększamy naszą przewagę nad konkurencją. "

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii to juz chyba sprzedaja B9 bo teraz jadac samochodem pare km to dwie sztuki widzialem, chyba, ze tak duzo ludzi bierze jazdy probne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dzięki Kolego,

Obadamy co to ustrojstwo jest warte :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tablet to porażka. Lusterka na drzwiach też mi się nie podobają. Wirtualne zegary również średnio mi się widzą ciekawe jak w przypadku awarii :) do b8 przeszczepiłbym pewnie fotele :) i lampkę z podsufitki która pewnie będzie pasować.

Wirtualne zegary są moim zdaniem świetne. Sprawdziły się już w innych autach. Dla mnie bomba oglądać tam nawigację, szczególnie gdy kupi się A4 z Head-up (wreszcie można!). Ale wtedy tym bardziej może przeszkadzać nie dający się schować ekran centralny.

audi_a4_b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten tablet to porażka. Lusterka na drzwiach też mi się nie podobają. Wirtualne zegary również średnio mi się widzą ciekawe jak w przypadku awarii :) do b8 przeszczepiłbym pewnie fotele :) i lampkę z podsufitki która pewnie będzie pasować.

Wirtualne zegary są moim zdaniem świetne. Sprawdziły się już w innych autach. Dla mnie bomba oglądać tam nawigację, szczególnie gdy kupi się A4 z Head-up (wreszcie można!). Ale wtedy tym bardziej może przeszkadzać nie dający się schować ekran centralny.

audi_a4_b9.jpg

Witaj,

Przynajmniej w połączeniu head up + virtual c. powinni wypuszczać opcję bez tego Tableta na desce.

Wyświetlane funkcje mogłyby być dzielone między head-up a virtual cockpit,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem jade czarne B9 na ul. Grunwaldzkiej w Trojmiescie, akurat ruszalo spod swiatel dosc powoli wiec moglem sie przyjrzec.

Wrazenia sa takie, ze kazdy kto sie na samochodach nie zna - nie bedzie w stanie odroznic czy to B8 czy B9..., po drugie przednie swiatla moim zdaniem do jazdy dziennej sa ... brzydsze niz w B8. Kolejna rzecz - tyle swiatla wygladaja niemal identycznie jak w .... Skodzie Superb III (jak swieca sie te ledowe paski - wlasciwie identyczny ksztalt).

Ogolnie auto bardzo ladne z zewnatrz - podobnie jak B8. I Audi zrobilo duzy prezent wlascicielom B8-ek bo dzieki temu ze na 1 rzut oka B9 jest tak podobne do B8... to B8 bedzie jeszcze dluuuugo wygladalo swiezo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirtual cockpit 10" oraz wyswietlacz kolor 7" bedzie dostepne w salonach PL

bialo/czarny 6,5 " wyswietlacz nie bedzie dostepny u nas :wink:

Czyli mozna sie spodziewac za 1-2 lata takie uzywane rodzynki u nas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz Matrixa mamy jeszcze takie opcje :)

Dzis akurta w ASO były takie sztuki

zwykły bixenon ( 4 diody led)

CAM01006.jpg

Neon plus LED

CAM01007.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni to potrafią modzić z tymi lampami, żebyś przypadkiem za free nie dostał jakiegos ładnego rozwiązania w lampach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oprocz Matrixa mamy jeszcze takie opcje
Pewno już zacierasz ręce, bo będziesz miał co rezac :brzydkibanan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre fotki wkleiles wrclaguna, bo ja wlasnie na miescie widzialem A4 B9 z tymi zwyklymi bixenonami i 4 diodami led i musze powiedziec, ze .... wyglada toto slabo, prawie jak samoróbka te 4 swiecace punkciki, jak dokladane w serwisie u Pana Józia, co innego te drozsze neon led te sa niezle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do tych lamp dodaja wykałaczkę żeby syf wygrzebywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do tych lamp dodaja wykałaczkę żeby syf wygrzebywać :wink:

Tak sobie myślę oglądając moją Bekę 8 po lifcie. Teraz najgorszy syf na ulicach się zebrał. I powiem wam, że jest wiele miejsc na aucie gdzie zbiera się syf. Porządnie muszę się wybryzgać by to wyczyścić. Na nowej B9 będzie tak samo i nie tylko w tej dziurce reflektorowej na którą tak narzekacie. Może ona jest odpowiedzialna za Cx=0,29?. :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do tych lamp dodaja wykałaczkę żeby syf wygrzebywać :wink:

Tak sobie myślę oglądając moją Bekę 8 po lifcie. Teraz najgorszy syf na ulicach się zebrał. I powiem wam, że jest wiele miejsc na aucie gdzie zbiera się syf. Porządnie muszę się wybryzgać by to wyczyścić. Na nowej B9 będzie tak samo i nie tylko w tej dziurce reflektorowej na którą tak narzekacie. Może ona jest odpowiedzialna za Cx=0,29?. :JC_fan:

Witajcie,

Cudują strasznie z tymi zmianami stylistycznymi.

Gdyby zostawili te przednie reflektory "zmrużone" i lekko skośne bez tych załamań było by perfekcyjnie...

W wersji xenon to rozmieszczenie ledów jest beznadziejne, psuje cały efekt...

Widać, że naganiają ludków na full led...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...