Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc fajnie wygląda na tych filmikach. Mam tylko nadzieję, że oświetlenie wewnątrz da się ustawić tak aby wszystko było jednolite, a nie że część podświetlenia na biało, część na czerwono, a część na zielono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o brak tzw. tabletu to podczas targów we Frankfurcie dowiedziałem się, że koszt chowania go to 35 euro i w związku z tym chcąc obniżyć koszty produkcji (większe niż w b8) zrezygnowali z niego. Powiedziano mi, że w po lifcie jest nadzieja/plan że powróci chowany telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sobie to pomnożysz przez 200k samochodów to robi sie z tego 7mln euro. Robi różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klienci drugie tyle przyniosą więc co za różnica. Ja wiem że wszystko trzeba jak najtaniej wyprodukować i jak najdrożej sprzedać no ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak zaczniesz pod tym kątem analizować całe auto to okaże się że dla innej grupy ważne będzie żeby auto miało w standardzie zawias półaktywny , a dla innych servotronic a jeszcze inni że ładowarka indukcyjna albo navi w serii a i tak z klientami nie dojdziesz końca. Producent patrzy na produkcję i sprzedaż przekrojowo widząc tysiące analiz statystycznych o których nawet nie mamy pojęcia a dla niego stanowią część algorytmu na końcu którego jest zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem W ASO Katowice Noma2. Rezają mi ACC :) Oglądam nową B 9 A4 Avant. Ot to co zauważyłem ciekawego po 2 godzinnym oglądaniu.
a2fab54f2ec70f6dba2622c238b92e38.jpg
Wreszcie działa łączenie się z internetem w samochodzie poprzez udostępnienie WLANu (internetu) z telefonu komórkowego. Ciekaw jestem jaki to jest NUMER softu (chyba ukryli nr softu i wersję mapy bo nie mogłem tego znaleźć w MMI). I teraz pytanie czy nasze MMI np: 3G+ jest dostosowane do takiego połączenia? Soft zawsze można wgrać, a sprzętu raczej już nie zmienisz...

036140250174bfd9151c9cdad9bb1a3a.jpg
Regulowany zagłówek góra, dół, przód, tył.

2c519611739fafca0213a97299e4e40e.jpg
Popatrzcie jaka dziura w zderzaku. Jak w sportowych ścigaczach :). Pytanie co projektant miał na myśli? :)

b775ee39a3dda257f63fa9553147fdea.jpg
A gdzieś czytałem, że przyciski nie są chromowane...? I będą mogli się wykazać w polifcie. Popatrzcie też na wyłącznik bezpieczeństwa otwierania tylnych szyb (jest możliwość wyboru strony) :)

cd9104ae975692445a2b4bea3737d237.jpg
Nowe miejsca ładowania akumulatora.

fa97a72a73b0ead9df3bc49a60a3c239.jpg
Dołożyli system AdBlue. A więc jednak problemy z DPF dały znać o sobie.
a334c6a3d2d61ef839cdf59972123526.jpg0c7b88a9d833d861c160d52afb153955.jpg
Maska teraz leży na błotnikach. Amorki od maski wchodzą w błotnik. Ale tam jest wielka dziura :) Wszędzie gumowe uszczelki chroniące przed zalaniem. Ciekaw jestem co z długowiecznością tych uszczelek...
dd826afb9be6674c29fc12487a506350.jpg9a5fd53054d35abb6985f36b5cf9dd53.jpg
Oto i otwarte boczki. Może kogoś zainteresują. Mnie zaciekawiła ich wentylacja... ta kratka z filtrem [emoji12]

Acha i jeszcze jedno. Od sprzedawcy w ASO który był w Niemczech na prezentacji modelu b9. On też się pytał dlaczego jest ta dziura pod przednimi lampami (tam gdzie ma się zbierać syf) i dostał odpowiedź, że to tylko zabieg umożliwiający stylistykę załamania przedniego zderzaka. A więc wina Tuska hehehe :)

I POWIEM WAM, ŻE ZAMIENIŁBYM MOJĄ POREZANĄ B8 LIFT NA B9 FULL bajerki + QUATTRO Z AUTOMATEM. Ale tyle kasy to nigdy nie będę miał ... kurde chyba zacznę gać w Powerball :)

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że podczas oglądania auta w ASO można zaglądać w tyle miejsc i włączać MMI :) Nie mieli nic przeciwko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje na jakie rabaty można liczyć na wyprzedaży B8 ?:) Pytam z ciekawości . O ile można jeszcze kupić nową B8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje na jakie rabaty można liczyć na wyprzedaży B8 ? :) Pytam z ciekawości . O ile można jeszcze kupić nową B8 :P

cena mojej byla 38 tys. A zaplacilem 27.490

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że podczas oglądania auta w ASO można zaglądać w tyle miejsc i włączać MMI :) Nie mieli nic przeciwko? :)

Grzecznie się spytałem czy mogę prześwietlić auto, zrobić zadęcia i opisać wrażenia na forum a4. Byli bardzo uprzejmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że podczas oglądania auta w ASO można zaglądać w tyle miejsc i włączać MMI :) Nie mieli nic przeciwko? :)

Grzecznie się spytałem czy mogę prześwietlić auto, zrobić zadęcia i opisać wrażenia na forum a4. Byli bardzo uprzejmi.

To miło z ich strony. Ja chcąc dokładnie przyglądnąć się w ASO BMW nowej 4er zostałem upomniany że nie mogę np. robić zdjęć silnika :/ dopiero kiedy się dowiedzieli że na serwisie mają moją X5 na przeglądzie to zmienili zdanie i dali wolną rękę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje na jakie rabaty można liczyć na wyprzedaży B8 ?:) Pytam z ciekawości . O ile można jeszcze kupić nową B8 [emoji14]

Tu masz 18% taniej. Tyle gdzieś dostaniesz rabatu w PL od 18% do 20%. Ostatnia sztuka stoi w salonie :).

2ca6cb6bd3ce40d78acb94e4fa1bb065.jpg532d5409a824d25bdec6c20e2202e224.jpg

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje na jakie rabaty można liczyć na wyprzedaży B8 ? :) Pytam z ciekawości . O ile można jeszcze kupić nową B8 [emoji14]

Tu masz 18% taniej. Tyle gdzieś dostaniesz rabatu w PL od 18% do 20%. Ostatnia sztuka stoi w salonie :).

2ca6cb6bd3ce40d78acb94e4fa1bb065.jpg532d5409a824d25bdec6c20e2202e224.jpg

Hmm a widziałeś może tam A5 po rabacie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a widziałeś może tam A5 po rabacie ??

3bdcfa5dd8e854c3c8d2d0636ecf9e33.jpg61eb5126ac0c774871fa27192db77864.jpg

Kazane z telefonu szajsung

Dziękuje :)

Czy ktoś sie orientuje na jakie rabaty można liczyć na wyprzedaży B8 ? :) Pytam z ciekawości . O ile można jeszcze kupić nową B8 :P

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-limousine-2-0-tdi-clean-diesel-150km-6-biegow-wyprzedaz-ID6y9p6N.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czasami warto poczekać na nowy model i kupić stary o 30 % taniej a może i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...