Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie po jaki Ch....... Lansują model którego nie da sie zamówić przez następny rok.Mysle tu o S4.A4/S4 zaprezentowali we wrześniu 2015 jest połowa lipca 2016 i nadel nie da sie zamówić.Ponoc maja ruszyć od sierpnia czyli pierwsze auta trafia do klientów koniec 2016 półtora roku po premierze.To jest po prostu niepoważne.Ja porsche lasuje nowy model to tydzień pózniej idziesz do slalonu i go zamawiasz.Tak to powinno wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie troche pospieszyli z premiera i pokazali auto na tyle niedopracowane ze bali sie to puscic w swiat ..

Zamawiasz Eske ?

Edytowane przez MarcinOslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie troche pospieszyli z premiera i pokazali auto na tyle niedopracowane ze bali sie to puscic w swiat ..

Zamawiasz Eske ?

Na razie nie mam czego zamówić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnej sieci nie mozna sa na razie tylko auta dla prasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Ponieważ poszukuje nowego samochodu i jedną z opcji jest a4 pytanie czy jest na forum polecany handlowiec najchetniej z Wawy i okolic?

Aktualnie mam oferte od brokera na 25% rabat i pytanie czy da radę się zbliżyć do tego czy nie ma opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma opcji. Max to 20% jeśli bierzesz demówkę dostępną akurat u dealera, lub max 25 jeśli demo stoi od zeszłego roku modelowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, demówki bym się bał przy tak zaawansowanym samochodzie, bo wiadomo jak ludzie traktują nieswoje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się na tyle ustawiłeś z brokerem to więcej nie szukaj - bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2017 o 14:06, Wosho napisał:

Witam wszystkich :)

Ponieważ poszukuje nowego samochodu i jedną z opcji jest a4 pytanie czy jest na forum polecany handlowiec najchetniej z Wawy i okolic?

Aktualnie mam oferte od brokera na 25% rabat i pytanie czy da radę się zbliżyć do tego czy nie ma opcji?

Jeśli masz 25% od brokera to bierz i nie szukaj nic nie znajdziesz taniej.  I tak bardzo duży. Ja miałem większy niewiele ale trzeba się wykazać flotą minimum 15 aut z gruby VAG lub 10 audi w firmie by odgórnie był większy rabat. Tylko, że on nie jest też klasycznie liczony ten rabat wiec każde auto z konfiguratora może inaczej wyjsc procentowo:

- jest rabat kwotowy od kwoty bazowej

- rabat na wyposażenie

- niektóre wyposażenia nie są rabatowane

W moim przypadku full opcji wyszło ciut więcej niż ty masz od brokera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tutaj chociaż jeszcze wtedy nie do końca rozumiałem o co chodzi..

 

Póki co eSy i ultra zniknęły z konfiguratorów w całej UE.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ponawiam pytanie to sorki, ale nie mogłem znaleźć wątku, otóż mam pytanie odnośnie b9 i silnika 2.0tdi 190km.

Obecnie podsiadam b8 po lifcie w 2.0tfsi w quattro i noszę się z zakupem b9 z wyżej wspomnianym silnikiem ON. Dlaczego? Nie ukrywam, że bardzo dużo jeżdżę w trasie i PB najnormalniej w świecie sporo mnie zżera  pod względem paliwa (a nie chcę gazować, bo mam jakoś obawy), a dużo czytałem o tym silniku diesla w b9, że są ekonomiczne i na czym mi też zależy - dynamiczne, bo jeśli mam się wkurzać, że auto jest mulaste to wolę zarabiać tylko na PB :) Jeśli jest ktoś  życzliwy kto może był w podobnej sytuacji co ja - korzystał z 2.0tfsi a wskoczył na 2.0tdi i ma coś do powiedzenia to chętnie posłucham "mądrych sugestii":hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...