Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mi ten przod sie coraz mniej podoba, widzialem w auto swiecie te fotki i no przod bardziej mi sie B8 podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje zdanie jest następujące nikt dotąd nie dorównał niemieckim autom i to się chyba nie zmieni przez długi czas ten styl te kształty ta elegancja precyzja wykonania świetne spasowanie.

A wracając do tematu to ta nowa b9 jest jak włoski garnitur szyta na miarę dla mnie auto marzenie.

Znając życie kupię ją za 10 lat jak stanieję hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katastrofa

zdjecie nr 1 to jakis dramat !!!

ale oni to chyba nie wiedzą wciąż co pokazać ludziom

ja znalazłem takie - inne totalnie

post-7233-1406905715,3036_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są tylko wizje... B9 będzie genialna ja to czuje ,że Wolfgang Egger nie ''spartoli sprawy''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dopracowują linii B6, tylko idą w jakieś abstrakcyjne, chińskie klimaty? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dopracowują linii B6, tylko idą w jakieś abstrakcyjne, chińskie klimaty? :decayed:

bo nie można się cofać :wink: nie gadaj ze b6 jest ładniejsze od b8 (no może klamki b6 ładniejsze)

dopracowaniem b6 było b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się podoba ale jakieś mam wrażenie że wpada w bryłę jakiejś innej marki, nie wiem tylko jakiej moze Lexus.. kurcze no te górne zaokraglenia maski i tyłu....

hmmmm ale oczywiscie świetne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasne to wiecie kiedy oficjalna premiera?

to juz chyba jakos tak na jesieni?

jakies auto show w paryzu, czy cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie się podoba ale jakieś mam wrażenie że wpada w bryłę jakiejś innej marki, nie wiem tylko jakiej moze Lexus.. kurcze no te górne zaokraglenia maski i tyłu....

hmmmm ale oczywiscie świetne :decayed:

Tył przypomina mi troszke Citroena 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne....Ale to tylko tyle.Bo to bedzie lipa.Wytrzymale audi skonczyly sie na B5,ostania generacja ktora nie była produkowana najniższym możliwym kosztem,gdzie nie oszczedzano na dobrych materialach.Teraz wszystko rozsypuje sie w rączkach jesli źle to chwycimy.Wiadomo powszechnie ze to wlasnie teraz grupa vag ma najwieksze problemy z silnikami,a do tego dochodzi zmowa producentów żeby autka psuły sie juz na gwarancji.Im starsze tym lepsze,wytrzymalsze itd.dziekuje za takie autka w których silniki trzeba wymieniac po 150 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014-Audi-A4-Car-Magazine-Rendering.jpg

2014-Audi-A4-rear.jpg

A ja wygooglowalem cos takiego i tylko modle się zeby to bylo blisko wersji produkcyjnej bo będzie najładniejsze A4 ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...