Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie wewnętrznego lusterka FOTOCHROM 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie za pomoc. Drzwi rozłaczyłem i tu wiem co i jak, tylko nie wiem jak się dostać od wewnątrz do złacza, wszystko mam tak rozebrane jak powyżej, ale plastik do którego jest przymocowane cięgno maski blokuje dostęp do gniazda, samą klamkę do maski oczywiście sciągnąłem. Na dodatek okazało się jeszcze że piny 000 979 009 E nie pasują do wtyki 8-pin w lusterku wewnętrznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek okazało się jeszcze że piny 000 979 009 E nie pasują do wtyki 8-pin w lusterku wewnętrznym.

Te PINY 000 979 009 E idą do kostki 6 PIN tak jak jest w watku :wink: a zaś ty masz pewnie wtykę 8 PIN a tam idą PINY 000 979 034 E .

Szkoda że nie zapytałeś :kwasny: ale tamte trzymaj moze do czegoś innego wykorzystasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jest tylko jeden rodzaj, bo one wyglądają jakby były lustrzanym odbiciem, są symetryczne. A jakie piny są w złaczu drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jest tylko jeden rodzaj, bo one wyglądają jakby były lustrzanym odbiciem, są symetryczne. A jakie piny są w złaczu drzwi?

Daj numery wtyk to sprawdze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy pinów oraz dostepu do wtyczek rowiązane. Ale ceny potrzebnych PINów w ASO skandaliczne (prawie 40 zł za parę). Pytam więc, gdzie kupic surowe Piny po ludzkiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wiesz może jaki jest nr tej ośmiopinowej wtyki ,tej która jest przy szybie??

8 PIN 11,50 PLN ---> 8K0 971 833 wtyka do gniazda

Piny 000 979 034 E (1 kabelek 2 piny) 39 PLN :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniłem lusterka ,okazało sie ze u mnie w aucie jest juz 8pinowa wtyka, podpiąłem i fotochrom działa na trzech przewodach ktore były fabrycznie.

Teraz pytanie ,bo wtyka w nowym lusterku ma az 7 kabelków rozumiem ze jeden z nich do lampki drugi do komfortu to razem 5. Do czego są pozostale dwa czujnik wilgotności?

asystent drogowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić lusterko z kamerą, nie trzeba ciągną przewodu do komfortu, tylko podpiąć Can do Gatwaya, musi być taki który ma 5Can.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić lusterko z kamerą, nie trzeba ciągną przewodu do komfortu, tylko podpiąć Can do Gatwaya, musi być taki który ma 5Can.

Udalo mi sie wyrwac ten fotochrom za grosze, a High Beam to juz wiecej zabawy sterowniki itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w zasadzie dotyczące szyby. Mam lusterko najzwyklejsze i czy jakiś wariant wymiany na jedno z lusterek podanych na początku wątku jest możliwy bez wymiany szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w zasadzie dotyczące szyby. Mam lusterko najzwyklejsze i czy jakiś wariant wymiany na jedno z lusterek podanych na początku wątku jest możliwy bez wymiany szyby?

Tylko cos takiego :wink:

Almost DIY - Rearview Mirror Upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do tego przyda ci sie inne mocowanie kóre ponoć w serwisie jest niedostępne i trzeba szukać z rozbitka... też włąśnie sie rozglądam za czyms takim.

-można w ogóle tak bezposrednio podłączyć zasilanie lusterka z lampy? gdzie w takim razie dać masę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w zasadzie dotyczące szyby. Mam lusterko najzwyklejsze i czy jakiś wariant wymiany na jedno z lusterek podanych na początku wątku jest możliwy bez wymiany szyby?

Tylko cos takiego :wink:

Almost DIY - Rearview Mirror Upgrade

Możesz podać nr części tego lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-można w ogóle tak bezposrednio podłączyć zasilanie lusterka z lampy? gdzie w takim razie dać masę?

A czemu do lampy chcesz sie podpiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś co przerabiał u siebie lustro tak to zrobił : Almost DIY - Rearview Mirror Upgrade

nie musiał bym demontować tych plastików by dostać się do skrzynki z bezpiecznikami na której w ogóle się nie znam no i jesli chodzi o podpięcie sie w pin 14 z wtyki z modułu komfortu to ma taki problem ze już jakiś kabelek tam jest:/

w ogóle dziwne to moje lustro ma miejsce na 8 pinów ale tylko 6 ich tam jest... wiesz jaki jest numer wtyki bo zamówiłem taka jak podawałeś w artykule ale teraz sie dopiero zjarzyłem ze to nie będzie pasować...

nr lustra to : 8T0 857 511 AB 4PK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym DIYU gosc podpiał sie do HOMELINKA :wink: a ty go masz ?

numer pinów (jeden kabelek dwa piny w zestawie) 000 979 034 E

numer wtyki 8 PIN 8K0 971 833

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...