Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak włączyć spryskiwacze reflektorów ?


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem bo mam xenony tylko nie wiem jak się wlącza spryskiwacze do nich? do góry jest na przednią szybe, na dół na tylnią a jak na lampy?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile dłużej przytrzymaj manetke tak jak pryskasz przednie szyby:wink: warunek konieczny włączone światła mijania:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie za mało płynu w zbiorniczku to też nie zadziałają :wink:

:grin: ....albo będą same zaślepki w zderzaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie za mało płynu w zbiorniczku to też nie zadziałają :wink:

:grin: ....albo będą same zaślepki w zderzaku :wink:

..albo do MCE nie podpięte:wink: czemuś Wladi na zlocie nie mówił by sie lukneło tam i ówdzie:decayed: wydłub lampe od strony kierownika i luknij czy masz 2 pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie wszystkim za informacje :) wieczorem sprawdzimy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 

Stary temat, ale może ktoś pomoże. Mianowicie, mam też problem ze spryskami przednich reflektorów, jak przytrzymam manetke, spryskiwacze się wysuwają, ale nie pryskają. W czym może być problem? Albo czy ja coś źle robię? Auto to Audi A4 b8 w sedanie. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się wysuwają pod ciśnieniem z pompki mechanicznie, czyli zaślepione lub zatkane końcówki spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, jak zdemontować spryskiwacz reflektora?

Jak wleję płynu to nie trzyma prawy spryskiwacz i płyn leje się przez dysze.A może zaślepić całkiem?Chociaż na allegro znalazłem nowy za 60 pln , ale nie wiem jak sie demontuje stary.

Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 23:05, zbych4000 napisał:

Kto wie, jak zdemontować spryskiwacz reflektora?

Jak wleję płynu to nie trzyma prawy spryskiwacz i płyn leje się przez dysze.A może zaślepić całkiem?Chociaż na allegro znalazłem nowy za 60 pln , ale nie wiem jak sie demontuje stary.

Może ktoś pomoże.

Dla potomnych.  Jak otworzysz klapke spryskiwacza w zdrzaku,  sa tam dwa zatrzaski,  na gorze i na dole,  po odblowowaniu wpychasz caly spryskiwacz do wnetrza.  Zeby odpiac wezyk, jest tam szybkozlaczka jak na przewodach powietrznych,  ciagnie sie do siebie po sprawie, ale jest krotki i ciezko to od gory wykonac,  choc sie da,  ale lepiej od spodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...