Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...


alest

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbiórka jest prosta. Góra podłokietnika jest klejona i na zatrzaski. Tylko trzeba delikatnie podważyć i masz wszystko ma górze. Do tego przycisk plastikowy lub Alu z forum i masz na wieki. Ja akurat zrobiłem na plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wlasnie skonczylem naprawe podlokietnika,

czesci ktore wykorzystalem to :

zamiennik plastikowy - z allegro/aliexpress

oraz zamiast oryginalnej sprezynki audi uzylem zwyklego klipsa do papieru ("paper clip"), a pozniej po prostu go kombinerkami wymodelowalem az uzyskalem podobny ksztalt do sprezynki troche mi to zajelo ale wszystko dziala przycisk odbija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wlasnie skonczylem naprawe podlokietnika,

czesci ktore wykorzystalem to :

zamiennik plastikowy - z allegro/aliexpress

oraz zamiast oryginalnej sprezynki audi uzylem zwyklego klipsa do papieru ("paper clip"), a pozniej po prostu go kombinerkami wymodelowalem az uzyskalem podobny ksztalt do sprezynki troche mi to zajelo ale wszystko dziala przycisk odbija :)

Cześć Michał, podesłałbyś proszę link do zamknięcia z Ali?

Dzięki z góry

--- edit

Nieaktualne, zamówiłem zamek z allegro. Wszystko śmiga jak powinno, tylko ciekawe jak długo. Założenie tego, łatwe, chociaż trochę trzeba się nagimnastykować ze sprężyną.

Edytowane przez czito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z Ali, wytrzymał pół roku przy wyjątkowo rzadkim używaniu podłokietnika - kolejny kupiłem od Kolegi Snajper007, ten mam nadzieję będzie wieczny.... :)

Pozdrawiam

Andrzej

Edytowane przez andrew01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na YT film instruktazowy ktory obrazuje w duzym skrocie prace kolegi alest. Moze komus sie przyda :)

https://www.youtube.com/watch?v=oTguR9Ld9Ek

a tu kolejny

https://www.youtube.com/watch?v=P6X_jwJ_8mk

Edytowane przez bogusz_5752
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam,

Ktoś zamawiał może z allegro przyciski podłokietnika?

Znalazłem coś takiego :       http://allegro.pl/przycisk-podlokietnika-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-i6569788622.html

pytanie jak długo to wytrzyma, czy ktoś ma może opinie na temat przycisków z allegro, czy lepiej dopłacic 70 zł i kupić aluminiowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pieniądze więc warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten za 9,50 i juz rok działa, choć przy montażu trzeba było troszkę pomodzić i pokombinować aby sprężynka ładnie odbijała i miała zaparcie na przycisku. Ogólnie troszkę szlifowania i działa bez problemów.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎23 o 19:24, krzycho16 napisał:

 Witam,

Ktoś zamawiał może z allegro przyciski podłokietnika?

Znalazłem coś takiego :       http://allegro.pl/przycisk-podlokietnika-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-i6569788622.html

pytanie jak długo to wytrzyma, czy ktoś ma może opinie na temat przycisków z allegro, czy lepiej dopłacic 70 zł i kupić aluminiowy?

Ja zamawiałem ale po czasie się rozpieprzył. Jak "trzaskasz" zamkiem to logiczne, że się wyłamie. Polecam wersję aluminiową od użytkownika od nas z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest możliwość odświeżenia zdjęć. Ciezko mi się połapać w tym bez podpatrzenia na zdjęcia. Z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...