Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...


alest

Rekomendowane odpowiedzi

Pisz do niego na PW.

Tu masz Kolego temat z przyciskami, zapoznaj się z nim a unikniesz problemów przy zamawianiu:)

W skrócie musisz podać do jakiego modelu auta potrzebujesz i szerokość przycisku.  Wszystko opisane w wątku. Ja zamontowałem i jestem zadowolony:)

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś kontak nr tel do snajpera z tymi aluminiowymi zatrzaskami ?????????? Zbyszek

 

 

Napisz priv do snajper007 to na bank Ci odpowie. Ja już latam 2 lata z zatrzaskiem od niego i działa bez problemu. P.s będę zmieniał pokrywę po strzelił mi zawias i na bank wykorzystam ponownie zatrzask od snajpera bo jest niezniszczalny[emoji106]

 

 

Tapnięte z iPhone

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odświeżam :-) czyli jak zdemontuje gore podłokietnika to żeby sieć dobrać do zamka trzeba podważyć i powinen puscic klej i zaczepy i odejdzie? Po przełożeniu zamka nic juz nie trzeba kleić tylko na zaczepach złapie? Jest metoda gdzie najlepiej podważyć żeby cos nie ułamał? Dzięki za wskazówki i pozdrawiam :-)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ParasoleK napisał:

Koledzy odświeżam :-) czyli jak zdemontuje gore podłokietnika to żeby sieć dobrać do zamka trzeba podważyć i powinen puscic klej i zaczepy i odejdzie? Po przełożeniu zamka nic juz nie trzeba kleić tylko na zaczepach złapie? Jest metoda gdzie najlepiej podważyć żeby cos nie ułamał? Dzięki za wskazówki i pozdrawiam :-)

Próbowałem tak i u mnie ten klej tak mocno trzymał, że ani drgnąć nie chciało. Miałem wrażenie, że zaraz całą klapę podłokietnika rozwalę i finalnie odpuściłem temat. Klapę z uszkodzonym zapięciem zamontowałem z powrotem i tak jeżdżę na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha hehe widzialem na Ali i alledrogo gotowe do przełożenia ale czy to ma sens?:-) ma ktoś cos takiego w torrone/krem? Jak to wyglada i sprawuje sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie szło ciężka ale da się.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przód

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie dziś przysłali mi zatrzask do podłokietnika z allegro plus drut zabrałem się za wymianę trochę siły??? trzeba było użyć żeby oderwać plastik od góry ale się udało naprawa trwała z demontażem podłokietnika  który wcześniej obejrzałem na Youtube  to max 20 min .nie ma co kombinować z jakimś magnesem z Castoramy bo to słabo wygląda .??? 

Edytowane przez xrafal5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma na zbyciu aluminiowy zatrzask? Bo do kolegi snajper nie można wysyłać wiadomości (nie wiem czemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak zdemontować samą cała klapkę z podłokietnika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ścisnąć do siebie oba mocowania i wtedy wyciągać. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi @snajper007

Nadal sprzedajesz te aluminiowe zamknięcia podłokietników do A4 B6/B7? Pytam tutaj bo nie masz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 16:38, pelonek1 napisał:

Pytanie do kolegi @snajper007

Nadal sprzedajesz te aluminiowe zamknięcia podłokietników do A4 B6/B7? Pytam tutaj bo nie masz PW.

No niestety już zakończyłem produkcję aluminiowych zamknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...