Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Króciec wody


Grztom

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zeszedł mi cały płyn ze zbiorniczka przez ten króciec wody z tyłu silnika pojeździłem tydzien no i znowu tam przepuszcza nie wiem czy szukać głębszej przyczyny czy znów wymienić tylko ten króciec??? Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byu ci leciało z tego króćca to miał byś skrzynieu w płynie możesz wziość naciskać górny wąż i patrzyćczy nie sycy przy tym krócccu i nie cieknei ja tak znalazłem przyczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skrzynia jest oblana płynem zastanawiam sie czy moze nie tworzy sie za wysokie ciśnienie np. przez zepsuty korek?? Moze jest jakis sposób zeby go sprawdzić???

Pomóżcie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem cały króciec ten co teraz mam jest z Toprana a ten co ma przyjść jakis lepszy niemiecki wiec nie wiem moze pomoże. Gdzieś czytałem ze podobno Petrygo nie nadaje sie do Audi ale to chyba nie przez to co??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem ten sam problem, ciekło po skrzyni. Padło na króciec, i jako szczęśliwy nabywca zamiennika orginalnego króćca nabytego za 8 zł pojechałem do znajomego mechanika,co sie okazało na zamienniku były odwrotne podłączenia węży i musiałem kupić orginał za cene 109 zł bez uszczelki.wymiana nie trwała długo bo 3 godzinki i już jechałem i kosztowała mnie ta wymiana 50 zł. Jak sie dobierze zamiennik to nie jest tak dużo żeby to wymienić.Wiekszość rzeczy robię samiemu ale zato bym sie nie brał bo tam nie ma za dobrego dojścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowiłem cały króciec ten co teraz mam jest z Toprana a ten co ma przyjść jakis lepszy niemiecki wiec nie wiem moze pomoże. Gdzieś czytałem ze podobno Petrygo nie nadaje sie do Audi ale to chyba nie przez to co??? :D

Z drugiej strony Petrygo do Audi ??? Koniowi owsa żałować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 1.8T 3 razy zmieniałem krućce jeden po drugim wszystkie podróby nie miały idealnej płaszczyzny i nie przylegały do głowicy, dopiero po zamontowaniu ori używki wszystko ustało , dodam ze raz wlałem płyn BORYGO i przeżarło mi oring gumowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak samo u siebie. był on pęknięty. wymeniłem go na ten za 8 zł i już rok na nim jezdże i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. panowie odswieze temat. Potrzebuje oryginalny krociec. Znacie moze jakie strony gdzie mozna kupowac oryginaly do naszych aut?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adrianjaro napisał:

Witam. panowie odswieze temat. Potrzebuje oryginalny krociec. Znacie moze jakie strony gdzie mozna kupowac oryginaly do naszych aut?

Pozdrawiam

Na forum masz osoby sprzedające części,zadzwoń bo często mają dostęp do ori części.

Kruciec w zamienniku spisuje się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...