Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik pokazuje nieprawidlowy stan paliwa i temperatury


Dazz4

Rekomendowane odpowiedzi

Moj licznik ( Pół Fis ) zle pokazuje stan paliwa i temeratury , temp jest caly czas na 70 stopni jak tylko przekrece kluczyk , stan paliwa no jak mu sie chce tak pokaże , bylem na kompie u najlepszego specjalisty u nas mieście , stwierdził ze to licznik , owszem czujnik temp byl walnięty ale go wymieniłem na nowy , nic to nie zmieniło . Na panelu climatronik pokazuje na poczatku 12 stopni po paru km wchodzi na 90 ? Czy miał ktoś taki problem , czy jest to licznik , jeśli tak czy ma ktos moze taki na sprzedaż ? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc .

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:54 ----------

Albo czy da rade to jakoś naprawić ? pewnie było by taniej , bo dostać taki licznik jest ciężko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jaki masz licznik

2. Jakie błędy sypie?

3. WGRAĆ WSAD NA NOWY (INNY)

4. jak wsad nic nie da licznik trzeba zmiennić

5. kupujesz anglika za parę zł, zmieniasz tarcze na swoje, wgrywasz wsad z kmh i jeździsz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi powiedziec , jest to pol fis , w sumie jak narazie jestem totalnie zielona jesli chodzi o te sprawę . Gdym miał program i kablem pewnie bym wiedzial co to za błedy , ten moj specjalista powiedzial mi ze to raczej licznik do wymiany , sprawdzal go i wiem ze moge mu wieżyc . Czyli mam kupic licznik od anglika identyczny jak moj o tych samych nr . zamienic tylko tarcze i wgrać moje przejechane km , przestawic go z mil na km/h i to wszystko tak ?

---------- Post added at 13:14 ---------- Previous post was at 13:12 ----------

najpierw sprobowac wgrac nowy wsad ( inny ) czyli mam rozumiec to tak - wgrac nowy program licznika tak ?

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

Czy musze go wykrecic aby zobaczyc jaki to licznik o jakim nr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wykręcić albo podłączyć komp

Wsad się wgrywa odpowiednim programem (wujek google Ci dobrze to przełoży jeśli jesteś zainteresowany)

Kup jakiegokolwiek anglika byle miał pół fisa... (chyba że chcesz mieć pełen fis) , przekładasz swoją tarczę zegarów wgrywasz wsad i po temacie.... (no chyba że chcesz przebieg poprawić to też można, po wgraniu wsadu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie chce zmieniac przebiegu , mam orginalnie najechane 189 tys. a co do pełnego fisu chciał bym bo nie mam opcji pokazywania spalania , pewnie jest przy tym duzo roboty . Zrobił bym to nawet chetnie , pewnie potrzebna jest manetka i kupa czujnikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi to bardziej oświecić ? Po podłaczeniu pełnego fisu bede mial pokazywane spalanie , ilosc paliwa na dane km itp ? trochę szukałem na tym forum ale bez skutecznie tematów jest tyle ze ciężko to wszystko przewertować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

biblia jesli chcesz sam zmienic licznik na fis http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...