Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boksuje, przy, skręconych, kołach


zbuntowany

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie,wczoraj zauwazylem taka dolegliwosc-wjezdzajac na rondo przy skreconych kolach w prawo dodalem troche gazu i poczulem tak jakby uslizg sprzegla,przy jezdzie na wprost tego nie odczuwam,kiedys taki przypadek odczulem przy skrecie w lewo-tez przy mocniejszym dodaniu gazu,ale zignorowalem to myslac ze przy skrecie jedne kolo jest odciazone i po prostu boksuje troche po asfalcie,ale pisku zadnego nie slychac,dodam ze jak delikatnie operuje sie gazem to nic podobnego sie nie dzieje,moze ktos spotkal sie z podobnym przypadkiem-dodam ze auto ma przejechane 270000tys. km.z czego ja najezdzilem 100000,czyzby sprzeglo?ale czemu tylko przy skreconych kolach? prosze o sugestie ,a moze u kogos tez tak bylo?-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to byc przegob

Szanowny kolego jak to by byl przegob to by "terkotal" , ale tego kolega nie slyszal > prawdopodobne sprzeglo przy skrecie wieksze obciazenie sprzegla i stad ten uslizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie,dziekuje za pomysly,ja tez mysle ze to sprzeglo,ale jak zaciagne reczny ,wrzuce 3 ,nawet dodam troche gazu to silnik gasnie,z 2 ruszam,a mechanizm roznicowy? dewastation-moze przyblizylbys troche na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odgrzeję kotleta, ale mi też przy skręconych kołach w prawo buksował, a dużo gazu nie dawałem. Jakiś czas później dosłownie rozleciał się przegub, który wymieniałam rok wcześniej i miał przejechane nie więcej niż 12k. Wcześniej nie dawał żadnych oznak zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...