Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie opony na fele 17'' - ori zawias


TOM22

Rekomendowane odpowiedzi

225/45/17

oki dzięki a czy wysokość 50 będzie juz za duża i będzie tarło??

Tak .

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html - zobacz to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak z tego kalkulatora wynika ze 50-tka byłaby niewiele większa a przeciez a4 ma duzo miejsca od opony do nadkola czyli niepowinna trzeć

bo jak bedzie niska opona to troche niezbyt ciekawie wygląda taki duzy przeswit między opona a nadkolem nieprawdasz

przypomne ze mam ori zawis ten wyższy a nie ten obnizony, czyli auto troche ja terenówka wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak z tego kalkulatora wynika ze 50-tka byłaby niewiele większa a przeciez a4 ma duzo miejsca od opony do nadkola czyli niepowinna trzeć

bo jak bedzie niska opona to troche niezbyt ciekawie wygląda taki duzy przeswit między opona a nadkolem nieprawdasz

przypomne ze mam ori zawis ten wyższy a nie ten obnizony, czyli auto troche ja terenówka wygląda

Nie powinna .. a żebyś sie nie zdziwił :naughty: Radził bym nie kombinować tylko robić jak w książce piszą :th:

Jak chcesz wyższa oponę bez redukcji zawiasu to kup sobie 16 ... do 17 niestety trzeba obniżyć auto bo wygląda paskudnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego do nadkola miejsce sobie jeszcze mozesz miec ale tam sa jeszcze inne rzeczy jak np. zwrotnica zaraz za kolem do ktorej sa przykrecone wahacze i tak jak koledzy wczesniej pisali - wiecej jak profil 45 ci nie wejdzie nie ma szans bo bedzie trzeć o zwrotnice,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...