Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak spryskiwaczy reflektorów


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem nie wlanczaja mi sie spryskiwacze reflektorow przy wlaczonych swiatlach trzymam manetke z 10 sekun leci tylko na szyby sprawdzalem pomke dziala nie dociera prad do pomki jest jakis bezpiecznik czy cos? gdzie jest przekaznik? dodam ze wczesniej chodzili wszystko instalacja orginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem dziala nie dochodzi prad do pompki przy wlaczonych swiatlach plunu mam full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem nie wlanczaja mi sie spryskiwacze reflektorow przy wlaczonych swiatlach trzymam manetke z 10 sekun leci tylko na szyby sprawdzalem pomke dziala nie dociera prad do pomki jest jakis bezpiecznik czy cos? gdzie jest przekaznik? dodam ze wczesniej chodzili wszystko instalacja orginalna

pompka sprysków zasilana jest z modułu MCE , możesz sprawdzić jeszcze w słupku przy nogach tam jest taka malutka kosteczka z biało-czerwonym przewodzikiem może ktoś sobie rozłączył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ide sprawdzic i dam znac

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

gdzie ta kostka sie znajduje mam rozebrana osłone przy otwieraniu maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tam kilka kolorowych kostek a wśród nich taka mała czarna tylko na ten jeden przewód , szukaj biało czerwonego kabelka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapodaj mase do pompki z zewnątrz na krótko i zobacz czy zajarzy:wink: aha wtyke przy pompce sprawdzałeś niezaśniedziało tam nic:wink: no i ewentualnie ostatnia rzecz luknij z jaką końcówką masz MCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczke sprawdzalem jest czysta

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

modul mam z końcówka E 0 błędow

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

czyli ten kabelek czerwono bialy idzie bezposrednio z wtyczki do modulu?

---------- Post added 13-04-2012 at 00:09 ---------- Previous post was 12-04-2012 at 23:47 ----------

znalazlem podobny watek na innym forum audi przyczyna byla zalacznik swiatel czy cos w tym stulu gdzie to sie znajduje czy to jest to pokretlo od wlanczania swatel?? a masa z tej kostki gdzie sie znajduje czy przewod od wtyczki bedzie dostepny po sciagniecu nadkola? idzie on bezposrednio do centralnej elektryki ?

http://www.auditimes.pl/topic/351-spryskiwacze-ksenonow/

---------- Post dopisany 14-04-2012 at 04:50 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 00:09 ----------

temat do zamkniecie problem rozwiazany bya jednak ta kosteczka odpieta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgrzebę trochę temat, u mnie są oryginalnie spryski wysuwane, niestety nie działają, już wymieniłem pompkę bo była spalona, bezpiecznik jest cały, na czarnej kostce tam gdzie jest kabelek biało czerwony sprawdzałem napięcie i po załączeniu manetki pokazało się na chwilkę napięcie, ale niestety na kostce nie ma żadnego napięcia, kodowanie sprawdzałem i też jest ok, nawet przy teście spryski się nie załączają. Co to może być i gdzie szukać przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...