Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Które żarówki są lepsze H1 czy H7 ?


Doman13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę zakupić nowe reflektory do swojej niuni (homologowane) i teraz mam mętlik w głowie bo mogę kupić reflektory na żarówki H1 i H7.

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czym różnią się te żarówki i która jest lepsza?

W internecie nie znalazłem jednoznacznej opinii która żarówka jest lepsza (dalej świeci, mocniejsze światło, dłużej działa, itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, to sa zupelnie inne zarowki i nie mozna powiedzic ktora jest lepsza. roznia sie standardem montowania, nie sadze aby byla roznica w swieceniu. Nie wiedzialem lamp do b5 z h1 tak pozatym, h1 to w a6. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowszych modelach są żarówki H7 więc takie też zamontuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowszych modelach są żarówki H7 więc takie też zamontuj

sądze ze kolega ma na mysli zamienniki z allegro. czy warto w ogole zamieniac na takie reflektory za 600zł 2 szt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman ale Ty soczewy wkładasz czy co?? jak soczewy to tylko zarówki H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H1 sa w halo.. W zespolonych Boschach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zakupić reflektory bo jeden mój stary oberwał.

mojej kobiecie bardzo podobają reflektory zespolone z żarówkami h1.

tylko nie wiem co sądzić o tych żarówkach, a rzeczywiście chodzi mi soczewki.

dlaczego h7 jest lepsza od H1, - do soczewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno H7 jest mniej żywotna od H1 i droższa ale dużo lepiej świeci.Z tego co się oriętuję H1 już nie są montowane do reflektorów jako żarówka główna,a H7 stosuje się bardzo często. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę zakupić reflektory bo jeden mój stary oberwał.

mojej kobiecie bardzo podobają reflektory zespolone z żarówkami h1.

tylko nie wiem co sądzić o tych żarówkach, a rzeczywiście chodzi mi soczewki.

dlaczego h7 jest lepsza od H1, - do soczewek

Gdzie Ty widziałeś zespolone z H1? :shocked: Zespolone są na H7, H1 to raczej w starszych typach lamp, soczewki na bank z H7 są lub xenon D2S. No chyba że masz na myśli jakieś ringi albo ANGEL EYESy... odpuść sobie :thumbdown: lepiej kupić ori Valeo zespolone tam są H7ki, a potem dokupić HIDa i cieszyć się xenonem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mam sobie odpuszczać angel eyes-y jak mi się podobają? Sprawdzałem opinię użytkowników i są mega zadowoleni (nawet z sonarów :shocked: których to nie bardzo można wyregulować)

Angel Eyes (wizualnie) jest ładniejszy od ori Valeo (przynajmniej dla mnie i mojej kobiety)

ps. waskipl dzięki za odpowiedź, wiele mi ona rozjaśniła :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj takie które się Tobie podobają i nie mart się żarówkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem opinię użytkowników i są mega zadowoleni (nawet z sonarów :shocked: których to nie bardzo można wyregulować)

Czesc, kto Ci polecal sonary? szkoda wyzucac pieniadzy w bloto. Jezeli chcesz ringi to FK robi lampy z ringami. Swego czasu tez chorowalem na ringi, kupilem Sonary i na drugi tydzien odeslalem je do sprzedawcy, nic przyjemnego jak ludzie zwalniaja abys ich wyprzedzil i dlugimi w lusterko. U mnie dlugie swiecily blisko a krotkie daleko. Wkoncu kupilem Valeo i auto wyglada jak o 4 lata mlodsze. nawet kumple z pracy juz kase mi przynosili jakbym chcial sprzedac. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mam sobie odpuszczać angel eyes-y jak mi się podobają? Sprawdzałem opinię użytkowników i są mega zadowoleni (nawet z sonarów :shocked: których to nie bardzo można wyregulować)

Angel Eyes (wizualnie) jest ładniejszy od ori Valeo (przynajmniej dla mnie i mojej kobiety)

Sonary to kibel :sick3: ... miałem , chwaliłem dopoki nie zaczeły szpecić auta :thumbdown: dałem 600 zł ...cudem odsprzedałem za 200 zł :decayed:

Jak juz coś to jak koledzy pisali FK ..aczkolwiek ringi to i ta moda , ktora przejdzie :tongue4:

W Valeo masz H7 i to tak jak pisał kolega ..sa teraz bardziej typowe niż H1 :th:

Zakładać co chcić ..tylko poźniej nie żałować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pytałem o różnice w świeceniu i żywotności żarówek H1 i H7 (które są lepsze) a Wy mi wyjeżdżacie z sonarami, ze to kibel i błoto. I wiecie co?

Prawie namówiliście mnie na sonary, wcześniej szukałem zespolonych FK i znalazłem.

Ale znalazłem też sonary w połowie ceny FK, umówiłem się ze sprzedawcą, miałem te sonary w ręce, sprawdziłem opinie ludzi którzy od niego je kupili (do A4). Ciekawe bo są zadowoleni

Sprzedawca daje mi gwarancję na dwa lata i możliwość zwrotu jak będą źle świecić, a mieszka niedaleko, to czego jeszcze chcieć?

Sprawdzę te sonary (kobiecie podobają sie bardziej niż FK, aż jej się oczy zaświeciły jak je widziała)

wiem że mnie zaszczujecie ale cóż, chcę się przyłączyć do grona które pisze "sonary to kibel" ale na podstawie własnych doświadczeń. A wierzcie mi ze będę bardzo krytyczny. Zresztą to opiszę. Może nawet założę nowy wątek pt. Przestroga dla kupujący lampy Sonar :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czym sie stresujesz ?

Zadałeś pytanie ..odpowiedziano Ci i nawiązano do lamp ..ku przestrodze..

A Ty rób sobie co chcesz ..dla mnie możesz sobie nawet lampy od malucha wsadzić ..byle by Tobie sie podobały :>

Zatem życze nie odpadających soczewek i klekotającego odbłyśnika :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem życze nie odpadających soczewek i klekotającego odbłyśnika :th:

:polew: :polew: :polew: to mu powiedziałeś. Swoją drogą rzeczywiscie Sonary wyglądają świetnie gdy nie są włączone, nie widziałem ich w nocy tylko jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...