Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot w TDI opinie dyskusje efekty


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tutaj dzwięk mojej a4, brak katalizatora i środkowego tłumnika, a końcowy rozciety włozona rurka dziurawka i owinięta tym co było w obu tłumikach :P plus odcięcie zapłonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze z d*py :decayed:
U Mnie tylko wycięty tłumik środkowy

Edytowane przez eRniś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze z d*py :decayed:

U Mnie tylko wycięty tłumik środkowy

Ostatni tłumik masz z 2,5TDI czy seryjnie w AJM z tłumika wychodziły dwie rury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjnie AJM 2 rury, wejdziesz na moj profil w YT to tam jest jak wyglądał ori i jak chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/113036351Tak to wyszlo u mnie. Wyciety katalizator tlumik srodkowy I koncowy. Wyprowadzone na dwa wydechy. Oryginalna srednica rur + koncowki ulter 90mm. Silnik 1.9 BKE Edytowane przez zuruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://vimeo.com/113036351Tak to wyszlo u mnie. Wyciety katalizator tlumik srodkowy I koncowy. Wyprowadzone na dwa wydechy. Oryginalna srednica rur + koncowki ulter 90mm.

Bartek nie za głośno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by wywalić środkowy tłumik i zostawić końcowy seryjny ? czy lepiej zrobić przelot i że by było cicho wstawić przelotowy i końcowy przelot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wywaleniu samego srodkowego duzo Ci sie nie zmieni.

Pany ogarnal ktos jak ta cofke uzyskac? Mialem seryjne turbo ajm, wydlubalem kata(zostala pusta puszka), tlumik srodkowy i koncowy wywalilem. W to miejsce wspawane zostaly rurki o seryjnej srednicy.. no i cofka byla wtedy spoko, az pewnego razu wymienilem plecionke i cofka zniknela.. moze ta cofke przez plecionke sie robi? Bo ta nowa plecionka jest duzo krotsza.. teraz mam turbo awx i tez nie ma cofki, a musze ja miec koniecznie bo jest boska :wink:

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość zamontowania końcowego wydechy z A6 C5 2,5tdi do A4 B5 1.9tdi AHH? Chodzi mi o to, że chciałbym zamiast 2 cieńkich końcówek mieć dwie większe, takie jak właśnie są w C5.

Montował już ktoś coś takiego?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ktoś tu się jeszcze odzywa ?! Jest plan na rury, w audiczce siedzi GTB17 z DP 3" i do tego chciał bym wspawać cały przelot 3"

Robił ktoś kiedyś wydech tej średnicy? Jak to wygląda z hałasem czy powinno być w miare ogarnięte czy raczej będzie grubo za głośno,

trzeba spawać jakieś tłumiki po drodze, czy można zostawić samą rurę !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robilem, ale podejrzewam, ze bedzie za glosno :D

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie okazja, żeby się przekonać, na razie spróbuje ze zwyklej rury stalowej bez żadnych tłumików żeby nie wyszło za drogo to będzie okazja posłuchać jak to będzie się zachowywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po okolicy są dwa auta z takim wydechem,czyli od turba po zderzak sama rura,golf 4 1.9 115KM i seat 2.0 140KM

powiem tak głośno niema,wręcz prawie normalnie ale dzwięk przy bucie i zmianie biegów to totalny kibel,jakiś jęk turbin słychać i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo turbiny tak są skonstruowane. Te nowsze turbawki już tak nie hałasują, nie gwiżdżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Krzysiek mysle ze o to właśnie chodzi żeby ten "jęk" który dla innych jest raxzej muzyką zagraną przez turbo było słychać jak najlepiej choc niektórych potrafi to nieźle wkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,

Mam audi 2,0 TDI 170 km BRD.

I mam pytanie ma ktoś przelot w takim silniku ? Bo jestem ciekaw czy warto robić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...