Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot w TDI opinie dyskusje efekty


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam ten cały wątek. Analizuję wypowiedzi, oglądam te wszystkie filmiki. I stwierdzam, że żaden 4 cylindrowiec (poniżej 5 cylindrów) czy w dieslu czy benynie, nigdy nie będzie dobrze brzmieć. Ja wiem to jest kwestia gustu, ale ja mam akurat taki. I jak ma być piękne gadanie silnika to na pewno nie 4 cylindra.

Powiem więcej, nawet nie każdy z 5 cylindrowców naszej marki ładnie gadał. Np. moja S`ka nie należy do moich faworytów. Zaprezentuję wam odgłos mojego poprzedniego augi 90 2.3 10V silnik NG w którym wymieniłem tylko tłumik końcowy, reszta w standardzie czyli Kat + pierwszy przelotowy + ostatni RM Motors uniwersalny. Dzięki dużym zaworom, a było ich 10 na 5 cylindrów, gang silnika jest bardzo głęboki i nie męczący przy dłuższej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przesłuchałem to wolałbym jednak 4cyl mieć jak najbardziej wyciszone. Pierdziawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten 4-ro jest pierdziawką to wymagający jesteś :)

Czemu w tytule jest 3.0? Przecież to v6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja już nie wiem, sugerowałem się tytułem tylko.

No własnie z tego co wiem 3.0 TDI to v6 a to zmienia postać rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic sie da na pełnym przelocie, czasem troche podenerwuje:decayed: szczegolnie tych co siedza z tyłu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic sie da na pełnym przelocie, czasem troche podenerwuje:decayed: szczegolnie tych co siedza z tyłu,

Zależy do czego się używa auta, na jakich trasach, jakie prędkości/ obroty i co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapmy przeloty pókim młodzi! :D :D :D Bo potem dzieci będą a np. pod Biedronką w niedziele na rodzinnych zakupach sensacje byłyby przez decybele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzic sie da na pełnym przelocie, czasem troche podenerwuje:decayed: szczegolnie tych co siedza z tyłu,

Zależy do czego się używa auta, na jakich trasach, jakie prędkości/ obroty i co kto lubi.

jezdziłem codzinnie do pracy 60 km na przelocie:wink:

predkosciami około 100-140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki, za ile można sprzedać fabryczny wydech z 2 tłumikami i katem? Podobno nowe katy chodzą i nawet po 1000 zł, pytanie czy taki mam, ktoś sprzedawał stare manele u jakiegoś Mariana na złomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto ma wywalony środkowy tłumik i mógłby fotkę wkleić. Mam zamiar się pozbyć i jakieś poglądowe foto by się przydało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow :) postanowilem odswierzyc temat :) zrobilem moda na 160 KM i 344Nm wszystko na seri, turbo AWX, i mam pytanko ;) chcialbym zrobic przelotowy tlumnik z nierdzewki :) 2.5 cala, wywalenie kata, srodkowego i cos by pasowalo na tyl?? czy zostawic na tyle seryjny tlumnik??

podpowie ktos, moze ktos nagra filmik jak to wyglada ( 2,5 cala(chyba ze zostawic orginalana srednice??), bez kata i srodkowego na tyle serja(lub jakis sportowy)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zostawisz tylny to będzie w miare cicho, ale jak go wywaliszto będzie mruczał, ale czy to takie miłe dla ucha na dłuższą mete to juz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mruczał :decayed: to trochę małe słowo

jak dla mnie jazda bez tłumików nie do zniesienia wytrzymałem jeden dzień i wstawiłem sam ostatni i teraz jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam full przelot przy ori srednicy.. mam pusta puche po kacie, wywalony koncowy i srodkowy i jak dla mnie jest troszke glosniej od serii.. jak delikatnie wciskam pedak gazu to zero roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mowicie ze lepiej zostawic przelot na ori srednicy?? a ma moze ktos taki filmik zeby bylo na ori srednicy i na 2.5" a na koncu seryjny tlumnik(lub jakis przelotowy)??prosilbym o przeslanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...