Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przelot w TDI opinie dyskusje efekty


yamahayzfr13

Rekomendowane odpowiedzi

to jest na 2 strony, na 2 tłumikach przelotowych koncowych

postaram sie nagrac efekt cofki z turbo jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zwazywszy na to ze wszyscy mowia ze przeloty albo jakies mody wydechow nic nie daje mnie sie podobo gdzie robiles przeloty i jaka cena takiej zabawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zwazywszy na to ze wszyscy mowia ze przeloty albo jakies mody wydechow nic nie daje mnie sie podobo gdzie robiles przeloty i jaka cena takiej zabawy??

daja tylko efekty dzwiękowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumiki z allegro AVG za 40 zł

kawałki rurki + koncówki i troche roboty z kolega w jego garazu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000... daj spokoj. szkoda kasy. spokojnie mozna to za 300 zł ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co mu poronowali z kwasu z tlumikami +robota tyle wyjdzie ,ale nie ma sensu czegos takiego robic dla samego dzwieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5

moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

zwykly przelot z zalozeniem i dwoma dyfuzorami na koncach chyba ulter 2.5

moze mi napisz co potrzeba i w jakich miejscach to mozna dostac to sobie sam zrobie tylko gorzej ze spawaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozumiem ale ja musze zaczac od tego ze mam tylko ori diesel wydech czyli po jedenj stronie a chce zrobic na dwie strony juz sie rozgladam na allegro za tlumikiem 2.5tdi ale poki co ostatnio byly tylko quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o koncowki na dwie strony jak w przypadku magica moze zle to napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tzreba całego wydechu z 2,5 na 2 strony... kolanko 90* troche rurki i da sie to ogarnac... zaraz ide zrobie foto i pokaze Ci jak to u mnie jest

zdjcie0127v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam rozumiec ze gdzies kupiles rurki kolanko do tego przykreciles rurke bez kata i masz na dwie strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kata mam rurke... zamiast srodkowego rurke. koncowy wywalony i wstawiony przelotowy i przed koncowym odchodzi na prawa strone kolanko 90 * i rurki kawałek. i oczywiscie na koncu tłumik przelotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie ciekawiło jak się uzyskuje efekt cofki turbo :naughty::naughty: spodobało mi się to jak usłyszałem A6 od gościa z Audi Śląsk :decayed:

Rozumiem że potrzebne inne turbo i przelot. Ja sie zastanawiałem czy nie wywalić środkowego tłumika bo obecnie jeżdżę bez kata a w jego miejsce mam zrobiony przelot (zamiennik od Andrzeja Gruchota) w 1Z pewnie nie uda się zrobić efektu cofki nawet przy innym turbo.

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

wogóle to może ktoś wytłumaczy po krótce jak się uzyskuje efekt cofki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2e54iae.jpg

tlumik zamontowany ,poki co nie wiem jak chodzi bo zimno i okna nie otwieralem,ale juz nie swiszczy na postoju i cofki w aucie nie slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i47.tinypic.com/2e54iae.jpg

tlumik zamontowany ,poki co nie wiem jak chodzi bo zimno i okna nie otwieralem,ale juz nie swiszczy na postoju i cofki w aucie nie slychac

Piotrek a masz środkowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...