Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spasowanie zderzaka i lamp po demontażu


Gość Rayban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze spasowaniem lamp i zderzaka po jego demontażu. Nie zauważyłem dokładnie jak to wcześniej było. Samochód miał robiony przez poprzedniego właściciela prawy błotnik od pasażera. Jak powinny być zamontowane lampy, czy jakieś ostre krawędzie mogą, powinny wystawać przy błotnikach ? Czy jest jakaś dodatkowa regulacja na wzmocnieniu przednim zderzaka ? Kiepsko to teraz wygląda. Nie wiem czy ten typ tak ma czy też wina leży w złym spasowaniu części nadwozia. Czy wszystko przy składaniu powinno idealnie pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno wszystko pasować. Pierwszy krok to prawidłowe ustawienie szpar pomiędzy błotnikami a maską, potem wzmocnienia czołowego względem fartuchów błotników. lampy powinny równo dolegać do gniazd w błotnikach.

Jest tam sporo miejsca na manewrowanie. Jeżeli po ustawieniu wzmocnienia są dalej szpary to musisz to skorygować ustawieniem samych lamp na mocowaniu do wzmocnienia. Następnie ustawiasz szczeliny między lampami a maską ( unieść lub opuścić wzmocnienie) a na końcu zamontować zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...