Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Tempomat


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chce nabyc B7 3,0tdi Q Kombi z 2005.

Znalazlem ogloszenie sprzedazy takiego sam. w Niemczech. W ogloszeniu jest napisane ze samochod ma tempomat natomiast na zdjeciu widac kierownice wielofunkcyjna i z lewej strony tylko jedna manetke (do wlaczania migaczy) natomiast nie ma zadnej dodatkowej manetki.

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy lub wlasnie z tej jednej manetki i wtedy bylaby wspolna dla migaczy i tempomatu (tak wlasnie mam w passacie '01)?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy?

na 99 % nie

Ja mam tempomat i mam dodatkową manetke pod kierunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chce nabyc B7 3,0tdi Q Kombi z 2005.

Znalazlem ogloszenie sprzedazy takiego sam. w Niemczech. W ogloszeniu jest napisane ze samochod ma tempomat natomiast na zdjeciu widac kierownice wielofunkcyjna i z lewej strony tylko jedna manetke (do wlaczania migaczy) natomiast nie ma zadnej dodatkowej manetki.

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy?

PZDR

niemozliwe, musi byc manetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj dzial warsztat. Jest tam post pre_pl, gdzie opisany jest montaz tempomatu w B6. W razie problemow wal do mnie na PW. Koszt zalezy od tego jak tanio uda Ci sie zdobyc czesci + usluga VAG'owania. Mnie to kosztowalo ~150PLN, ale mozna taniej :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest A3 '96. W B7 jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba posiadac wielofunkcyjna kierownica, wtedy zakupy ograniczaja sie do manetki tempomatu, nastepnie zdiac kierownice, wyciac estetyczna dziure w dolnej czesci obudowy kolumny kierownicy lub kupic taka obudowe, podlaczyc manetke i Vas'em zakodowac.

Tak to wygladalo u mnie i raczej samemu sie tego nie zrobi, bo niezbedny jest Vas i znajomosc kodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba posiadac wielofunkcyjna kierownica, wtedy zakupy ograniczaja sie do manetki tempomatu, nastepnie zdiac kierownice, wyciac estetyczna dziure w dolnej czesci obudowy kolumny kierownicy lub kupic taka obudowe, podlaczyc manetke i Vas'em zakodowac.

Tak to wygladalo u mnie i raczej samemu sie tego nie zrobi, bo niezbedny jest Vas i znajomosc kodow.

Jest wątek w warsztacie, jak to zrobić. Bardzo dokladny :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...