Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod immo z licznika Jaeger przez VAG Tacho 3.01 ('99 lift)


miszello

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam licznik, z którego odczytałem takie info: Jaeger, 8D0 920 930M, MM4, Made in France (6 wskaźników, cyfrowy zegar, pełny FIS, białe podświetlanie, Audi A4 1,9TDi AFN '99 po lifcie)

Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwe odczytanie kodu immo z tego licznika interfejsem VAG TACHO USB v3.01?

Interfejs ten ogarnia liczniki Magneti Marelli M73 V1, V2. Na różnych stronach i forach piszą, że Jaeger to to samo co Magneti Marelli czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój vag tacho łączy się z licznikiem jaegar z 2001 roku 8D0 920 900R ale muszę ustawić VDO C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój vag tacho łączy się z licznikiem jaegar z 2001 roku 8D0 920 900R ale muszę ustawić VDO C5

ale bez problemu odczytujesz kod immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój vag tacho łączy się z licznikiem jaegar z 2001 roku 8D0 920 900R ale muszę ustawić VDO C5

Połaczysz sie ale pinu nie wytargasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości podłącze go jeszcze raz i sprawdzę (wymieniałem wczoraj z 1/2 fis na full fis )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc czym odczytać immo? Tylko wylutowanie procka i odczyt programatorem?

ja vagiem k + can comander wyssałem z jaegera pin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja vagiem k + can comander wyssałem z jaegera pin :wink:

napisz coś więcej... ewentualnie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie ta operacja czeka. Mam licznik z anglika AJM 2000r. z pelnym FIS-em i wskaznikami oleju i pradu i VCDS-a serii 9-costam- i chce go zalozyc do mojego AJM 2000r. - pol fis i bez tych dodatkowych wskaznikow- moglbym prosic o wskazowki jak ten pin wytargac? Moze byc PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam ten sam problem chcę odczytać pin immo bo chcę dorobić więcej kluczyków bo mam tylko 1 i widzę że tacho vag sobie z tym nie poradzi też mam polifta i jagera na liczniku miałem taką naklejkę czy tam jest gdzieś może pin??

zegar.jpg

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 13:34 ----------

nikt nie wie??

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

nikt nie wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wyciągnąłem pin z Jaggera przez Vagtacho, tylko nie pamiętam czy to był z pełnym FISem.

Spróbuj jak masz kabel co za problem. Jak nie wyciągniesz Vagtacho to zostaje Comander.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że ja mam zwykłego vaga i zamierzam kupić tacho vaga ale nie wiem czy on sobie poradzi z tym licznikiem dlatego pytam bo w przeciwnym wypadku szkoda kasy jak ma nie działać

---------- Post dopisany 11-05-2012 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 14:42 ----------

???

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poruszę temat. Chciałem wczoraj sczytać pin z licznika a4 b5 2000 rok.Używałem comandera lecz niestety nie dało rady bo licznik to nieszczęsny jeager. Czy jakimś inny programem da się to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...