Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zostaje montaż takich "uniwersalnych" zakrywających (okalając) otwór? Bo tych na gładko chyba nie ma sensu. Z drugiej strony każdą rzeźbę i tak trzeba będzie malować bo znaleźć zaślepki w kolorze to ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik zderzaka jest strasznie twardy i uformować go równo pod konkretny wymiar domowymi sposobami, graniczy z cudem moim zdaniem.

Zrobiłem w stylu przedlifta i podoba mi sie na tyle, ze raczej nie będę zmierzał w kierunku ori polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie. Do wyboru chyba 3 możliwości. 

1) Zestaw od znanego już Pana Tadeusza, czyli to co pewnie skompletował sam z chin i sprzedaje za 199zł

2) Pełny zestaw ori z polifta, wraz ze zbiornikiem za 250zł ale tutaj oczywiście trzeba by dorzucić zaślepki uniwersalne albo z przedlifta

3) Czy bawić się w kompletowanie zestawu i jakie spryski najlepiej wchodzą z mocowaniem domowej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z gotowca od Pana T. i jestem zadowolony. Zbiornik miałem 4.5 l wiec pasowało wszystko p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jeżeli chodzi o ścisłość to Pan Tadeusz nie skompletował spryskiwaczy z badziewia chińskiego , tylko są to oryginały VW , montowane w Seatach i Skodach , pozdrawiam Tadeusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przeczytałem wszystko ale jeszcze chciałbym się upewnić. Czy na pewno przy silniku 1.9TDI AFN zmiana zbiorniczka spryskiwaczy z 3,5l przedliftowego na 4,5 poliftowy z drugą pompką jest plug&play? Czy nic nie będzie trzeba rezać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam z drugiej b5 lifta możliwość przełożenia sprysków to co prócz zderzaka z gotowymi spryskami, pompki z wiekszym zbiornikiem, co jeszcze musze zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiecie może czy Pan Tadeusz masz jeszcze takie zestawu spryskiwaczy? Na Allegro nie mogę znaleźć. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tadeusz jednak już nie sprzedaje takich zestawów. 

Czy macie może jakieś zestawy które wam zalegają na półce? ?

Albo dajcie może jakieś namiary na podobne zestawy. 

Jakich wymiarów macie zaślepki od sprysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...