Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że sam się nad tym zastanawiałem i szukałem na forum. I w końcu jest. Dzięki za opis:cool1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry opis:thumbup1:

W sumie jako tako opisu nie ma złożonego w kupe, ale temat przerabiany w tym wątku

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?16778-B5-AHU-Jak-doreza%E6-spryskiwacze-lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz dwie pompki, i każda jest zasilana odzielnie :) ja myslalem zeby wyrezać od tyłu w manetce rowek i wstawic tam przycisk taki malutki jak czasem w alarmach sa pochowane:)

Czy ten zestaw zdaje egzamin ???

http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-xenon-model-i-i2276292288.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki są przyklejone na amen klejem do szyb tak samo jak i klosze lamp ktore chcialem odkleic w celu pomalowania srodka na czarno. W sumie nie wygladaja az tak zle. Ale tu temat o spryskach a nie o brewkach hehehe

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Nie kolego pompka jest jedna zasilajaca dwa spryskiwacze, i mimo tego ze jest jedna to plyn w zbiorniczku znika w zastraszajacym tempie. A zestaw kupiony dokladnie od tego samego sprzedajacego. Tak wiec bierz kolego bez chwili wahania. Ja jestem z niego bardzo zadowolony, zreszta efekt widoczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry opis :good:ale w linku co podal Kowi tez jest bardzo duzo informacji....

http://www.youtube.com/watch?v=k6j7oL4w7mk

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Nie kolego pompka jest jedna zasilajaca dwa spryskiwacze, i mimo tego ze jest jedna to plyn w zbiorniczku znika w zastraszajacym tempie. A zestaw kupiony dokladnie od tego samego sprzedajacego. Tak wiec bierz kolego bez chwili wahania. Ja jestem z niego bardzo zadowolony, zreszta efekt widoczny....

ale pompka jedna jest na lampy a druga na szybe :) Tak??? skoro jest to dobry zestaw to jutro sobie go zamowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem i jakos nie znalazlem jak juz wyzej napisalm. Tak to bym nie zamieszczal tego samego postu, ale chcialem przedstawic swoj wlasny pomysl. im wiecej przedstawionych pomyslow tym wiecej mozliwosci :)

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Kolego kupujac ten zestaw dostajesz spryskiwacze, pompke, przewod oraz trojnik. Pompke ktora otrzymasz w zestawie instalujesz w podany np przeze mnie sposob lub inny w zbiorniczku fabrycznym 3,5 litrow lub kupujesz wiekszy zbiornik ktory jest przystosowany fabrycznie na dwie pompki (jedna do szyb a druga do spryskiwaczy lamp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pomka na szybe i spryski lamp bedzie dawala mniejsze cisnienie niz jak dasz jedna pompke na szyby i druga na spryski lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam orginalnego mocowania sprysków do zderzaka i nie moge znaleźć....;/

Nie wiece czy moze z któregoś zestawu z allegro by nie podeszły czy cuś?

Ale o co pytasz?? jaki masz zderzak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie mam :) czy podpiołes sie pod zasilanie pierwsze lepsze z brzegu czy znalazłes jakies po stacyjce ???a jaesli tak to w ktorym miejscu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że pokazałeś co i jak, napewno za jakiś niedługi czas mi się przyda :wink::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zderzak przystosowany byl poniekad do spryskiwaczy od wewnetrznej strony, tak jak pokazalem na fotce ze w miejscu gdzie byc one powinny nie ma tego zbrojenia. Mocowanie do samej belki musialem sam zrobic i dobrac odpowiednie miejsce.

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Co do zasilania to podpialem sie wybierajac "pierwsze lepsze". Podpiolem sie w okolice przekaznikow gdzie sa nakretki do ktorych dochodza kable plus i minus. Tak wiec nawet bez kluczyka w stacyjce spryski dzialaja. Nie chcialo mi sie kombinowac po jakis stacyjkach czy tez przekaznikach. Spryski sa by sie niebieskie nie mial do czego przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota :thumbup1: też mnie to czeka spryski już ponad rok leżą na półce i nie ma czasu się zabrać za to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz napisać od kogo kupiłeś na allergo zestaw do sprysków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...