Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy silniczek z numerkiem A obsługuje składanie lusterek ??

ja mam takie coś lewa strona 8E1 959 802 E (obsługuje)

prawa 8E0 959 802 A (nie obsługuje)

i moduł 8E0 959 433 BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie składaja elektrycznie , zakupiłem silniczki i wszystko chula jak talala. ale obecie asia jest u pompiarza , pompa mi siadła i jest regenerowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałby ktoś z klubowiczów takiego lusterka składanego gdzieś na półce w garażu? na dniach bede mieć przełącznik więc sprawdziłbym i rozwiało by to moje wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie fotochromu składane lusterka mi nie potrzebne ale chciał bym założyć wkłady fotochrom. Przy zakładaniu środkowego lusterka foto chrom wyprowadziłem te dwa kabelki do lusterek to wystarczy jak doprowadzę te kable do lusterek (mostek i po 2 na stronę ) i wepnę się we wkłady fotochrom i będzie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Pomijasz w ten sposób sterownik drzwi.

Dzięki i o to mi chodziło czyli można rozbierać i kłaść kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szybkie pytanko.

Wiem że lusterka z angola są inne ale interesuje mnie to czym dokładnie się różnią. Czy silniczki do składania i zębatki są takie same jak w EU? Podejrzewam że te odlewy aluminiowe (szkielet lusterka) jest inny w UK i EU ale czy mechanizmy są takie same?

Mam u siebie składane lusterka ale jedno zaczyna bardzo głośno chodzić więc podejrzewam ze niedługo coś padnie i chciałbym przełożyć same zębatki i silniczek do mojego szkieletu lusterka? czy da się użyć do tego części z lusterka UK?

Jeżeli ktoś ma wiedze w tym temacie to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczki i zebatki są takie same. Różnica jest w aluminiowym odlewie. Jeżeli lustro zaczyna Ci szwankować, to prawdopodobnie czas na wyczyszczenie mechanizmu i nasmarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozebrałem bo lustro głośno zaczęło pracować przeglądnąłem zębatki nasmarowałem i chodzi ciszej ale nie tak jak powinno nadal za głośno i już nie wiem co jest.

Kupie pewnie nowe lustro i jak trafie na angola to poprzekładam zębatki i silnik. A w cabrio są takie same lustra jak w zwykłych a4 b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś reflektował na komplet lusterek 14PIN w full opcji (grzane, składane, fotochrom, pamięć, lusterko prawe opuszczane przy cofaniu) to mam komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Pomijasz w ten sposób sterownik drzwi.

Dzięki i o to mi chodziło czyli można rozbierać i kłaść kable

W które miejsce się wpinamy w lusterku zewnętrznym, żeby działały te fotochromy pomijając sterownik ?

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki już wiem wszystko :hi:

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś miał podobny problem u siebie, że po przekręceniu kluczyka trzeba dosyć długo czekać na rozłożenie lusterek, natomiast złożenie następuje od razu... Jak już raz się złoży to później już działa bez problemu. W vagu sprawdzałem w blokach pomiarowych czy przełącznik za każdym razem funkcjonuje i jest ok. Jaka może być tego przyczyna oba lusterka zachowują się tak samo.

A tu filmik jak to wygląda:

https://www.youtube.com/watch?v=ImbFzZ-BXAc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...