Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż el. składanych lusterek zewnętrznych - DIY


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje prawe lusterko przy Avancie B6 składa się, ale kiedy chce rozłożyć to słychać stuki .... ale nie otworzy się w pełni (tak jak by się ślizgało). Co to może być i czy da się to naprawić ?

witam, najlepszym wyjściem bedzie rozebranie lusterka i sprawdzenie czy przypadkiem nie masz uszkodzonego trybu tego brązowego :lusterka elektrycznie składane IMG_0547.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl lub możliwe ze się ślizga ten drugi tryb na silniczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje prawe lusterko przy Avancie B6 składa się, ale kiedy chce rozłożyć to słychać stuki .... ale nie otworzy się w pełni (tak jak by się ślizgało). Co to może być i czy da się to naprawić ?

witam, najlepszym wyjściem bedzie rozebranie lusterka i sprawdzenie czy przypadkiem nie masz uszkodzonego trybu tego brązowego :lusterka elektrycznie składane IMG_0547.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl lub możliwe ze się ślizga ten drugi tryb na silniczku

Rozbierałem juz to lusterko, ale nie dotarłem do tego mechanizmu. Czy aby tak rozebrać lusterko trzeba również rozbierać drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje prawe lusterko przy Avancie B6 składa się, ale kiedy chce rozłożyć to słychać stuki .... ale nie otworzy się w pełni (tak jak by się ślizgało). Co to może być i czy da się to naprawić ?

witam, najlepszym wyjściem bedzie rozebranie lusterka i sprawdzenie czy przypadkiem nie masz uszkodzonego trybu tego brązowego :lusterka elektrycznie składane IMG_0547.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl lub możliwe ze się ślizga ten drugi tryb na silniczku

Rozbierałem juz to lusterko, ale nie dotarłem do tego mechanizmu. Czy aby tak rozebrać lusterko trzeba również rozbierać drzwi?

nie nie musisz rozbierać drzwi jak już ściągniesz obudowę lusterka wyciągniesz wkład lusterka to bedziesz miał na widoku sprężynę a nad nią podkładkę i zawleczkę lusterka elektrycznie składane IMG_0543.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl ona znajduje sie w tym miejscu co kable wychodzą IMG_0544.JPG | hans85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl , następnie wyciągasz wszystko do góry potem obracasz i masz dostęp do 4 śrubek torx chyba T8 lusterka elektrycznie składane IMG_0546.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl gdy je odkręcisz ukarzą Ci się tryby, a całość tzn silniczek i tryby możesz wyciągnąć z obudowy lusterka elektrycznie składane IMG_0548.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl. Potem najlepiej poproś jedna osobę by włączyła/wyłaczyła składanie lusterek, a Ty zobaczysz co jest konkretnie grane z tym mechanizmem. Przy składaniu też się przyda druga osoba bo sprężyna stawia opór ale dasz sobie radę dwa śrubokręty jeden z jednej a drugi po przeciwnej stronie naciskasz a druga osoba włoży tą zawleczkę, wystarczy by tylko chwyciła delikatnie a dalej to już sobie sam ją mocniej wepniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Ah obsłuży skladanie lusterek?

według mnie obsłuzy kazdy:wink:

czytales ten temat od poczatku ? nie obsluzy kazdy

sam to przetestowalem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy silniczki o takim indeksie podejdą 8e2 959 801F 8e2 959 802F

8E2 - anglik

...801F, ... 802F wersja low ( nie podejdzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na właśnie nie wiem czy to E , F , G i bez literki bo kolego barrowiec1 parę postów wyżej napisał że F to wersja LOW :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eu ale koncówki sa te same

ale moga niedziałać , rozpiska dle uk jest troszke inna :wink: generalnie jest tak ze w module high gniazdo 16pinowe pod składane lustra ma miec wszystkie piny , w module low jest ich tylko 8 z 16:wink:

kkvi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eu ale koncówki sa te same

ale moga niedziałać , rozpiska dle uk jest troszke inna :wink: generalnie jest tak ze w module high gniazdo 16pinowe pod składane lustra ma miec wszystkie piny , w module low jest ich tylko 8 z 16:wink:

nie ma wersji G dla UK , dla przodu są tylko B , E , F i bez literki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to weź pisz teraz do tych wszystkich nie rozgarniętych sprzedawców w UK żeby ci policzyli piny :facepalm::facepalm: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...