Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wymiana tłumika na sportowy


yamakashi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w tytule chce wymienić oryginalny tłumik na pseudo sportowy tłumik z allegro

http://moto.allegro.pl/item352359743_buzzer_tlumik_sm_2x200_przyjemny_basik_mega_hit_.html

moze ktos sie orientuje czy obędzie sie bez przeróbek i ile mniej wiecej kosztuje montaz z ewentualnymi przeróbkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co pokzałeś to bym sobie odpuścił bo pierwszy raz szłysze o takiej firmie i może być uciążliwy taki tłumik po dłuższym używaniu. Jeśli chcesz coś sprawdzonego to poszukaj tłumika w ofercie Ultera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kosztu montażu orientuje sie ktoś??

Radziłbym podjechać do jakiegoś tłumikarza i zapytać sie o koszta... ale nie powinien być to drogi zabieg :wink4:

Albo znajomy ze spawarką i kanałem :decayed:

Dużo roboty przy tym nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak w tytule chce wymienić oryginalny tłumik na pseudo sportowy tłumik z allegro

http://moto.allegro.pl/item352359743_buzzer_tlumik_sm_2x200_przyjemny_basik_mega_hit_.html

moze ktos sie orientuje czy obędzie sie bez przeróbek i ile mniej wiecej kosztuje montaz z ewentualnymi przeróbkami??

ja w Warszawie płaciłem 150 zł za montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemy basowy dźwięk = 3 godziny w samochodzie na trasie i dostaniesz :slina:

jak już musisz iść w niż to weź ultera chociaż jakiś papier dostaniesz że tłumika z rynny nie zrobili - koszt montażu w Poznaniu to 100-200 zł w zależności czy jest plug&play czy nalezy dospawać nowe uchwyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy godzina w takim aucie i sam na trasie będzie dar ten tłumik, równie dobrze i taniej będzie dziurę zrobić w nim i będzie to samo, a jak se wyciosasz kołeczek to będziesz sobie mógł zatkać dziurę :polew:

a tak na serio ja bym se dał spokój, wytnij kata i przy większych obrotach będziesz miał przyjemne warczenie silniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci bardziej o dzwięk, czy o wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...