Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekręt na stacji benzynowej LUK


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankował, odłożył pistolet i nie poszedł zapłacic? Chyba lipa jakaś... Jakby czekał na następnego koleśia żeby sobie dotankować to poprzednia kwota mu sie zresetuje a tym napewno zainteresuje się kierownictwo stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odłoży pistolet,to potem już nie dotankuje do momentu kiedy pracownik stacji nie zresetuje dystrybutora. I może tutaj być klucz-zagadka,czyli zrypany dystrybutor:naughty: . Ciekawe czy mają tam kamery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to robicie z igły widły :facepalm: kolega co opisuje tą całą sytuację powinien iśc na stację, jeśli rzeczywiście ma jakieś filmy :thumbup1:

poza tym w 1:02 słychać strzały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R, jak mam poczatek rezerwy i zatankuje za 100zl to wskazowka podnosi mi sie do idealnej polowy, teraz nawet nie dotyka kreski .. mniejsza z tym ..

Chodzi mi tu glownie o zachowanie taksowkarza, mysle ze kazy by sie zastanawiam co i jak gdyby byl na moim miejscu :)

teraz żeby doszło do tej kreski to trzeba tankować za 118.50 pln True story :decayed: To już nie te czasy że za 300 pln było do pełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... boki zrywać..

Dziwisz się, że większość bierze dla żartów ten temat? Przecież to jakaś farsa jest i nie ma się tu nad czym zastanawiać :facepalm:

Czujesz się oszukany to jedź na stację i im to udowodnij :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak byłem w Tesco to taka babcia stała obok przy kasie,stała i nie płaciła tak jakby na coś czekała..... i miałem wrażenie ze mam zawyżony rachunek a tak jakoś mało tych produktów w koszyku.... :kwasny: ale okazało sie ze Ona czekała na naklejki promocyjne na garnki :grin: uff wyjaśniło sie

Panowie nie wierze ze ktoś założył taki temat, nie do wiary :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

na większości stacji jest monitoring, jedz zapytaj niech sprawdzą czy wszystko mają w porządku z dystrybutorami jak masz niejasności i nie mozesz przez to spać. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może bylo tak że na dwystronnym dystrybutorze taxiarz przełożył pistolety, czyli zamiana w stanowiskach, przy czym jakoś przytkał pistolet żeby malo lecialo osobie której podłożył pistol ze swojego stanowiska, potem patrzał i równo z nim tankował, zapłaciłeś niby za swoje a to on tyle zalał przy czym on zapłacił mało bo w twoim pistolecie leciało słabo. ufffff ale żem sie napisał, moge zostać detektywem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może bylo tak że na dwystronnym dystrybutorze taxiarz przełożył pistolety, czyli zamiana w stanowiskach, przy czym jakoś przytkał pistolet żeby malo lecialo osobie której podłożył pistol ze swojego stanowiska, potem patrzał i równo z nim tankował, zapłaciłeś niby za swoje a to on tyle zalał przy czym on zapłacił mało bo w twoim pistolecie leciało słabo. ufffff ale żem sie napisał, moge zostać detektywem:decayed:

umarłem :grin::kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja pacze :facepalm:

1. sam tankowałeś

2. odłożyłeś pistolet po tankowaniu do dystrybutora ? (po odłożeniu nie zrobisz dolewki)

3. zapłaciłeś ?

Nie ma możliwości żeby taxiarz coś zrobił. Proponuję odstawić to co bierzesz albo zmienić dilera bo pewnie jakiś shit zaczął Ci sprzedawać.

Zamknąć ten wątek bo jeszcze PIS zacznie węszyć i jak zwykle będzie wina Tuska.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołam komisję składajacą się z kolegów ze Spotów Częstochowskich i wyjaśnimy to ... heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...