Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekręt na stacji benzynowej LUK


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dziwna sprawa, bylem wczoraj dotankować auto bo mialem grubą rezerwę. Podjechalem na stacje LUK koło castoramy w Cz-wie.

Wjechalem na stacje przed pierwszym dystrybutorem stalo TAXI, kierowca nie tankował, w momencie kiedy zobaczył mnie wysiadł z auta i podszedł do dystrybutora.

Zacząłem tankować, on także, w kilku momentach poczulem dziwne odbicie na pistolecie, ale to olałem. Zapłacilem w kasie i poszedłęm do auta, co dziwne taksówkarz nie zaplacil tylko stał przy aucie, jakby czekal na następnego tankującego. Wsiadłem do auta, odpaliłem i odjechalem. Później spojrzalem na poziom paliwa i wskasówka nie doszła do takiego poziomu jak zwykle.. (na paragonie mialem poprawną kwotę i ilość litrów paliwa) ..

Co to był za wałek i gdzie to zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziwna sprawa, bylem wczoraj dotankować auto bo mialem grubą rezerwę. Podjechalem na stacje LUK koło castoramy w Cz-wie.

Wjechalem na stacje przed pierwszym dystrybutorem stalo TAXI, kierowca nie tankował, w momencie kiedy zobaczył mnie wysiadł z auta i podszedł do dystrybutora.

Zacząłem tankować, on także, w kilku momentach poczulem dziwne odbicie na pistolecie, ale to olałem. Zapłacilem w kasie i poszedłęm do auta, co dziwne taksówkarz nie zaplacil tylko stał przy aucie, jakby czekal na następnego tankującego. Wsiadłem do auta, odpaliłem i odjechalem. Później spojrzalem na poziom paliwa i wskasówka nie doszła do takiego poziomu jak zwykle.. (na paragonie mialem poprawną kwotę i ilość litrów paliwa) ..

Co to był za wałek i gdzie to zgłosić?

Jesli to prawda... to zglos to na policje...

Choc wydaje mi sie ze to raczej nie mozliwe co opisujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do PIH a może ktoś już napisał i coś z tego wyjdzie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co taksówkarz ma wspólnego z tym "przekrętem" w tej historii :eusathink:

Mi na Lotosie też czasami tak odbija pistolet, mimo iż dopiero zaczynam tankować :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne stacje stosują różne "uszlachetniacze" do paliwa. Jak wiadomo, ropa lubi się pienić, więc na różnych stacjach to samo paliwo będzie się mniej lub bardziej pieniło (środki uszlachetniające, średnica wężów, szybkość wlewanego paliwa, itp.), czyli do baku wejdzie Ci mniej lub więcej paliwa. W Twoim przypadku podejrzewam, że był to zwykły zbieg okoliczności, no chyba że owy taksówkarz bacznie obserwował dystrybutor przy którym tankowałeś i miał jakiś tajemny sposób na przekierowanie paliwa z dystrybutora przy którym tankowałeś do swojego baku :co:

Poza tym nawet jeśli zrobił przy tej okazji wała, to pamiętaj że przestępstwo jest dopiero powyżej 250 PLN, czyli mniej więcej 42 litry paliwa. Ale chyba aż tyle Ci nie ukradł (o ile to zrobił) :mysli: Więc przejdź do porządku dziennego i nie rozpamiętuj tej sytuacji bo niewiele (o ile nic) nie wskórasz.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taksówkarz ma wspolnego to że wyszedl zatankować jak zobaczł że podjechalem, zaczął tankować w momencie kiedy ja i nie poszedl zaplacić tylko został w aucie i dalej czekal...

Cała historia jest dziwna, dlatego opisalem ją na forum, nie pisałbym bredni bo tak mi się w nocy przyśniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę staram się zrozumieć twoja wypowiedz lecz nie mogę , napisz jeszcze raz co masz za obawy czy te zdarzenie miało miejsce z jednego dystrybutora tylko ze ty stałeś po jednej stronie a Taxi po drugiej , twoje obawy są takie iż weszło ci mniej niż zwykle paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskasówka nie doszła do takiego poziomu jak zwykle.. (na paragonie mialem poprawną kwotę i ilość litrów paliwa) ..

Co to był za wałek i gdzie to zgłosić?

Wskazówka nie doszła tam gdzie zwykle bo przecież znowu zdrożało paliwo :whistling: Ja już tankowałem pb95 po 6,04 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles wziac vaga i zobaczyc ile masz litrow w baku, powinno po tankowaniu byc 60l chociaz vag i tak ciula bo kiedys na rezerwie zostalo mi 4l paliwa a weszlo do baku 59.5l :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogles wziac vaga i zobaczyc ile masz litrow w baku, powinno po tankowaniu byc 60l chociaz vag i tak ciula bo kiedys na rezerwie zostalo mi 4l paliwa a weszlo do baku 59.5l :D

A skąd Ty wiesz ile tankował, jakby do pełną to by wskazówka doszła do końca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywnioskowałem z jego tekstu.. tylko zapomniałem ze tylko ja tankuje do pelna :facepalm:

Mi odbija pistolet jak tankuje do pełna i wskazówka jest za każdym razem na tym samym miejscu, bo ilość paliwa jest zawsze taka sama :facepalm: to ja nie wiem jak Ty tankujesz do pełna i wskazówka zatrzymuje Ci sie np. w połowie.

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Czytaj ze zrozumieniem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie napisał że w połowie sie zatrzymuje? "Później spojrzalem na poziom paliwa i wskasówka nie doszła do takiego poziomu jak zwykle.." tekst bardzo nie zrozumialy dlatego nieporozumienia.. a tankując dajmy na to za 100 skad wie ile ma w baku paliwa i gdzie powinna stać wskazówka? jedynie tankując do pełna wiadomo gdzie wskazówka powinna byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tankuje zawsze za 100zl od rezerwy to m/w wie gdzie wskazówka sie zatrzymuje :wink: ale skoro miał końcówe rezerwy to jak najbardziej jest prawdopodobne że wskazówka mniej mu się podniosła niż jak tankuje w połowie rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tankuje zawsze za 100zl od rezerwy to m/w wie gdzie wskazówka sie zatrzymuje :wink: ale skoro miał końcówe rezerwy to jak najbardziej jest prawdopodobne że wskazówka mniej mu się podniosła niż jak tankuje w połowie rezerwy.

H4mm3R, jak mam poczatek rezerwy i zatankuje za 100zl to wskazowka podnosi mi sie do idealnej polowy, teraz nawet nie dotyka kreski .. mniejsza z tym ..

Chodzi mi tu glownie o zachowanie taksowkarza, mysle ze kazy by sie zastanawiam co i jak gdyby byl na moim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...