Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które tarcze i klocki FERODO na przód? 288mm


bezimienny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w najbliższym czasie wymieniam z przodu tarcze z pokrzywionych litych 280mm na wentylowane 288/25mm, mam już zaciski, ale teraz trzeba kupić tarcze i klocki, planuje jak najmniejszym kosztem zamontować coś możliwego czyli wybrałem FERODO, znalazłem dwie aukcje które by mi odpowiadały (nic droższego nie wchodzi w gre bo już i tak naginam budżet)

1:

http://moto.allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-a4-a6-superb-passat-b5-288-i2277556963.html

2:

http://moto.allegro.pl/ferodo-tarcze-klocki-audi-a4-a6-przod-i2246458862.html

Oba zestawy mają te same tarcze, ale różnią sie klockami, i jedne i drugie to FERODO, ale różne od siebie, który komplet brać?

Ewentualnie czy doradzicie coś innego możliwego? tylko nie droższego niż to wyżej:wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem 2 zestaw, poniżej wyjaśnienie oznaczeń klocków które sie różniły:

FDB - seria Premier - zwykłe klocki cywilne jak każde inne

FSL - seria stworzona z myślą o flotach samochodowy/samochodach służbowych - tanie, jakość porównywalna z serią Premier

Pozdrawiam

Można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tanie, jakość porównywalna z serią Premier

:polew::polew::polew::polew:

zapomnij, spalisz je przy pierwszym mocniejszym hamowaniu

musisz kupic klocki FDB1167, bo podejrzewam że nie potrzebujesz czujników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem to z innego forum. Pomyliłem sie ponieważ napisałem że wybrałem 1, ale w rzeczywistości wziołem zestaw 2 czyli z FERODO Premier FDB1323, po prostu zapomniałem w jakiej kolejności wpisałem te zestawy w pierwszym poscie. Te co wybrałem czyli FDB1323 będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci FDB1323 ????

jak nie masz czujników dajesz FDB1167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw został już zamówiony, zamawiała mi siostra bo nie mam konta na aledrogo, więc dla paru zł nie będe robił zamieszania.

P.S jak sprawdzałem to klocki FDB1323 czyli z czujnikami na ale sa tańsze (ok 150zł) niż FDB1167 (ok 175zł) dziwna sprawa, po za tym może nie utne kabli a w przyszłości będe montował fisa i sie przydadzą? zobaczy sie, będzie co będzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez potwierdzam że klocki Ferodo są strasznie twarde! mi w 2 miesiące i 2000km zrobiły tarcze jak po 2 latach i 20000km. Tarcze TRW ! Możecie mi polecić jakieś tarcze pod te klocki co się nie zetrą ? bo jak dalej tak będą piłowały to za 3 miechy mam do wymiany tarcze a jeżdżę dopiero 3 miesiące w sumie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pylą ale nie klocki tylko zdzierane tarcze :( A myślałem że kupie miękkie klocki i twarde tarcze i że jedne tarcze na 3 pary klocków będą a tu się okazuje odwrotnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2kpl klocków jeden zestaw tarcz

tak powinno wygladac to prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev to co wziac w tych pieniadzach? Co bys polecil? Czy 300 czy 350 to nie roznica, ale 500 za zestaw na przod juz nie mam :wink:http://allegro.pl/tarcze-trw-klocki-meyle-vw-passat-audi-a4-a6-i2289202385.html

a takie cos bedize lepsze od ferodo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, dev tarcze mam do wymiany bo są krzywe :kwasny:

Klocki wymieniałem jakoś w lutym na Ferodo Premier.

Teraz stoję przed wyobrem tarcz? Kupić Ferodo, a może Zimmerman? Bo słyszałem o nich dobre opinie.

Ewentualnie jakaś inna firma godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev to co wziac w tych pieniadzach? Co bys polecil? Czy 300 czy 350 to nie roznica, ale 500 za zestaw na przod juz nie mam :wink:http://allegro.pl/tarcze-trw-klocki-meyle-vw-passat-audi-a4-a6-i2289202385.html

a takie cos bedize lepsze od ferodo?

http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-passat-97-audi-a4-a6-i2266786678.html

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Podepnę się pod temat, dev tarcze mam do wymiany bo są krzywe :kwasny:

Klocki wymieniałem jakoś w lutym na Ferodo Premier.

Teraz stoję przed wyobrem tarcz? Kupić Ferodo, a może Zimmerman? Bo słyszałem o nich dobre opinie.

Ewentualnie jakaś inna firma godna polecenia

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

się podłącze, potrzebuje tarcze 280+klocki tylko nie mam pojęcia jakie Bo lubię czasem poszaleć po drodze, a mam jeszcze chyba oryginalne i maja 16 mm i pokrzywiły się bo czuje drgania znacie jakieś wypróbowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poszaleć"

żebym nie musiał ich wymieniać, znów po przejażdżce do Wrocławia bo się przegrzeją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...