OFFROAD - ktoś upala w terenie?

12RAEL

witam :hi:

są wśród nas może ludziska którzy jeżdżą furkami 4x4 (nie myślę o Q :wink4:)

Umieść obrazek przeprawy, etc? to zapraszam do dyskusji..

ja dosiadam Toyotę LandCruser LJ70 leciutko dłubniętą :decayed:

to moja TOYKA :evil:

d059f4bd5b152be8med.jpg

Fotka/i nie działają :gwizdanie:

Nie działa.Wrzuć fotkę na www.imageshack.us albo www.fotka.pl

Prezes a nie miałeś przypadkiem na mysli www.fotosik.pl :naughty:

Buahhahaah ale wpadka.No coś mi wpłaśnie nie pasowało jak posta pisałem :polew:

hehe jaja to by były gdyby kolega 12REAL na fotka.pl zaczął majstrować z dodawaniem zdjęć :polew: :polew: :polew: :polew:

Witam każdy z nas chyba lubi od czasu do czasu posiedzieć w lesie :decayed:

Tu link do fotek z naszego ”mini-klubu” Rzeszowskiego

Obecnie wypadłem troszeczkę z tematu 4x4 (chroniczny brak czasu) ledwo co z czasem wyrabiam na spoty z a4 :decayed:, ale jeśli już znajdę chwile na wypad to obecnie śmigam samurajem :confused4:[br]Dopisany: 07 Maj 2008, 01:29 _________________________________________________Samuraj 1,3 mały chudy ale wariat :polew: :polew: :polew:

Sztywne mosty są wdzięczniejsze :> :> :>

Serwus chlopkai!!

odswieze temat - jak dobrze pojdzie to od niedzieli zaczynam smigac samurajem 413 - mam nadzieje ze rama nie jest zzarta za bardzo - reszta i tak leci w odstawke - wiadomo nadkola przeszkadzaja!! jak macie jakies fajne patenty na przerobienie surowki na extrem to zapodawajcie - szczegolnie mile widziane domowe sposoby na zawieche - od czego amory , jak odsadzic resory itd... jak zakup dojdzie do skutku to zapodam zdjecia a potem moze jakas relacja z przerobki!! a moze ktos ma 413 i moze powrzucac fotki??

Serwus chlopkai!!

rama może nie, ale blachy podejrzewam że raczej tak ( to już przepadłość samuraja) :decayed: 413-ke ma mój szwagier (w wersji limit edition), ale cywila bez większych modów, zrobił mu blacharkę rzucił nowy lakier metalik i szkoda mu go w las :wallbash: [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 18:15_________________________________________________marinero a swoją drogą jeśli masz tylko okazję kupić go po pieniądzach to kupuj a zapewniam że dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń. powodzenia :good:

to ze zabawa jest przednia to malo powiedziane - jest zajefajna. Pod spodem fota z ostatniego rajdu bikla z Klaisza:

dsc5479nu7.jpg

jak uda mi sie to auto zakupic to bedziemy przygotowywac powoli do extremu!! trzymajcie kciuki w niedziele w samo poludnie!!