Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Twarde zawieszenie


mirek anglia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich miłośników AUDI, mam A4 rok 96 i małe pytanie twarde zawieszenie na nierównościach czuje każdą nierówność na drodze strasznie trzepie autem rok temu robiłem zawieszenie wydatek 1000funtów!!!,możliwe ,że to jakiś wahacz lub przegub? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy po jakich drogach jeździsz bo jak po polskich to trzepie :>, niestety fajnie wygląda ale wygląd nie przekłada się na komfort, najlepiej ściągnij koło i oglądnij gumy na wahaczach, ale jak z nimi było by źle to byś słyszał dziwne dźwięki dochodzące z kół i nawet mógł byś czuć na kierownicy, a naj lepiej do stacji diagnoz i na szarpak, tam ci powiedzą na pewno czy jest coś nie tak z zawiesiem, jednak jak nie ma ściągania i przy skręcaniu nie ma trzasków i nie czuć nic po kierownicy to nie szukaj dziury w całym i możesz wymienić amorki na miękkie i nie będzie trzepało, choć i tak na naszych drogach będzie bujało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Przy tym zawieszeniu to raczej szarpak na stacji diagnostycznej mało pomoże.Może masz jakiś nietypowy rodzaj ogumienia?chodzi o rozmiar im większe tym gorszy komfort.Ja preferuję oryginalny 15 cali lub 16.Ale prawda A4 to ma te swoje humory :evil: z zawieszeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, koszt 1000£ to spory wydatek podwoiles wartosc auta prawie. Co zalozyles? nie obnizales Niunii przypadkiem? jezeli tak to dlatego jest twardo. Dodatkowo tak jak koledzy pisali jezeli masz dyze felgi jak ja naprzyklad to komfort poszedl w zapomnienie. Wciagu roku nic sie nie powinno stac, a pozatym napewno masz gwaracjie, aby wykonczyc zawieszenie w UK to sporo trzeba. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...