Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wycena naprawy - możecie zerknąc okiem?


Gość AdoKrycha007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdoKrycha007

Cześć Wszystkim. Nie wiedziałem gdzie założyć temat, więc daję tutaj. Finalizuję zakup a4 b5 95 rok. pojechałem do mechanika postronnego którego polecił mi znajomy i jest polecany też na tym forum. Chciałem by zrobił mi ogólną wycenę co od razu trzeba by zrobić po kupnie, a co za pare miesiecy. Oto lista z cenami i nazwą firmy lub firm po podawał różne do wyboru jakie by polecał.

tarcze przód (ok 150zl - ate)

klocki przód i tył (ok 70zl i 70zl - raicam)

zacisk tył prawy (ok 100zl)

wahacz prawy górny tylni (lemforder - ok 450zl , febi - ok 350zl , kager - ok 370zl)

wahacz lewy górny tylny (febi - ok. 155zl , kager - ok. 150zl , lemforder - 226zl)

z robotą całosc ok 1200/1300 zl na oko licząc te średnie/najdroższe czesci. wahacze w sumie mówił że się nie pali,

za jakieś 5, no maks 10 tys km zrobić.

i tu pytanie czy to "normalne" ceny, czy policzył jak za złoto? chce po zakupie auta najchętniej zrobic komplex naprawy wszystko co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja policzyłem na szybko - 900 zł za części (średnie) i do tego 300 za robotę - 1200 zł - nie wydaje mi się to wygórowaną ceną. Jeżeli dostaniesz na wszystkie części paragony, to biorąc pod uwagę to, że jeszcze musi się przejechać do kilku sklepów, skołować to i wszystko zrobić, nie jest to duża kwota;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez lepiej inne klocki, w 1.6 sa tarcze niewentylowane z przodu wiec i tak nie najlepiej hamuja, a kupowac do tego jeszcze jakies klocki z dolnej polki ..... doplac pare groszy i masz klocki ate

a co do tego zacisku z tylu za 100 zl - on jakis uzywany jest ? ja niedawno tez wymienialem zacisk z tylu - i za nowke placilem kolo 300zl z przesylka ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...