Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie


szesi1919

Rekomendowane odpowiedzi

podczas przekrecenia kluczyka w stacyjce od razu wyskakuje ten błąd " rear right (left) turn signal" i swiatla awaryjne mi sie swieca ... czym to moze byc spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd tylnych kierunków. Tak jak kolega pisał - sprawdź czy Ci wogóle świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki mi dobrze swieca wszystkie,mialem ta sytaucje jakis czas temu ale ale nagle wszystko bylo ok i po 2 tygodniach znowu to nastapilo i nawet podczas jazdy mi to swieci,kiedys mialem tak ze tylko na samym poczatku jak wlozylem kluczyk do stacyjki to mi swiecily swiatla awaryjne, a teraz juz nawet podczas jazdy,gasna, swieca i tak caly czas,dziwne bo nawet nie musze odpalic silnika zeby mi ten blad sie pokazal i swiatla zaczely swiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz VAGa i sprawdź błędy w Module Centralnej Elektryki. Może Ci go zalewa wodą z podszybia i dlatego masz takie fiksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sie sprawa ma to faktycznie może byc zwarcie w wiązce modułu. Na początek Podepnij vaga i zobacz ci wyskoczy.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podpinanego i zadnego bledu nie pokazalo :/

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :|

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz. Być może jest to adekwatna kwota - bo dla Ciebie to może byc tylko odcięcie kabelków - ale przy takim bezpośrednim odcięciu może Ci alarm samochód zablokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Odświeżam post bo mam ten sam problem.

Przymierzam się do założenia elektrycznej klapy bagażnika w związku z tym pojechałem do ASO na zdjęcie ochrony komponentu z modułu komfortu mieszczącego się w bagażniku po prawej stronie.

Po wymiane modułu komfortu,który na szczęście nie był kradziony :) pełen zadowolenia,bo nie musiałem na nowo kodować dodatkowych funkcji jakie uruchomiłem.wyruszylem w drogę. Radość trwała do pierwszego skrzyżowania. Włączyłem kierunek i mym oczom ukazała się "żółta żarówka" na wyświetlaczu i komunikat Rear Left turn signal i zara po tym drugi Rear Right turn signal..z przyśpieszonym pulsowaniem strzałki na desce rodzielczej. Co następuje.. Wszystkie żarówki są,świecą,mrygają ale z tyłu na czerwono :mysli: Mam wrażenie że to nie kierunki. Dorzucam zdjęcie ze strzałką,która wskazuje na kloszu mrygające miejsce podczas używania kierunku,przesyłam również zdjęcie błędu po skanowaniu.  

Byłem jeszce raz sprawdziłem i okazało się że nie mam świateł kierunków na klapie bagażnika 

Proszę was o pomoc.

20180327_183405.jpg

 

 

20180327_193732.jpg

20180327_193744.jpg

Edytowane przez kamilch-1984
złe wklejone zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...