Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Vista + VAG


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wielu przeczytanych artykułach odnośnie konfiguracji Vag pod Vistą, każdy odradza Viste. Moje zdanie jest inne, mam u siebie Viste i Vag Com i wszystko śmiga ładnie, nie rozłancza. Robiłem na niej konfiguracje manetki pod FIS i Diagnostyke, nie miałem żadnych problemów.

Trzeba tylko dobrze skonfigurować:

Sprzęt

Laptom HP Pavilion 6720ew

System:

Vista Home Premium 32 bity

Interfejs:

http://www.allegro.pl/item360119266_najtanszy_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

Zainstalowałem sterowniki z płyty bo tych ze strony Viakena wogule nie wykrywało

Nastepnie instalacja VAG-COM(testowałem wszystkie wersje jakie wpadły mi w rece do wersji rzecz jasna 409)

W internecie znalazłem, że trzeba instalować do folderu:

C:\Users\Użytkownik (np VISTA)

Tak też zrobiłem, do innego już nie kombinowałem

Na koniec klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonie VAG-COM wybieramy "Właściwości" nastepnie zakładke "Zgodność" nastepnie zaznaczamy opcje "Uruchom ten program w trybie zgodności z" wybieramy z listy "System WindowsXP", zaznaczamy jeszcze w tej samej zakładce "Poziom uprawnień-Uruchom ten program jako administrator" Na koniec Zastosuj i OK.

Teraz program powinien działać poprawnie.

Mam nadzieje, że ten Wątek sie komuś przyda . Na tym forum nie znalazłem pomocy w tym temacie ani żadnej konfiguracji wiec dlatego ten wątek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez działa, jak i paru osobom ale to nie zmienia faktu, ze i tak vista sucks :evil:

a co do tematu to vista + vag to jest juz taki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

sorka że poruszm ponownie ten tmat ale mimo tych wszystkich "instrukcji" przez które przeszedłem nie udaje mi się uruchomić VAGA na vistę - jestem niestety skazany na viste wiec jeśli ktoś moze pomóc - jeszcze raz opis krok po kroku co robić - moze jednak popełniłem gdzieś błąd

moje działania to:

instalowałem sterownik USB, potem VAG, ustawianie zgodności portów w programie i kompie i tu sa problemy bo vag sobie a komp sobie i brak połączenia z interface

mam kabel z USB

prośba o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom VAG a w trybie zgodniosci z XP albo nizej...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...