Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak nie ma problemu z dostepnościa to nie ma sie co spinac trzeba poczekac i wziac od Ciebie calosc,

W sumie to masz racje czemu na zaciskach od S3 mamy napis RS :S

Zapytam typa.

A po tych numerach nie da sie nic stwierdzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nr wychodzi ze RS3, patrzac na to dalej wychodzi tez TTRS. Tarcze 370/32mm.

Jełop nie wie co sprzedaje ale to i lepiej bo mozna sie potargowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest informacja ohamulcach tylko katalog tarcz klockow bebnow i okladzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w katalogu sa zawarte różne właściwości tarcz klocków itp. wiec dla mnie jest to dobre źródło informacji :)

Chciałbym się upewnić czy po ten zestaw hamulcowy z A6 C5 2.7BiT tyl

Zacisk tarcza allroad a6 2.7BiT Wołomin ? Tablica.pl

podejdą klocki FERODO FDB222?

a8d63e23363721fe.jpg

Pytam bo będę montował w/w set do A4 B5 Q 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż coś innego/większego szkoda kasy na to :wink: choćby tylko 288/12 :wink:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz mi dokładny rysunek to Ci "wydziergam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mi czy mnie stac wpierw na to:P jeszcze mam pytanie ale to na maila ci poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stac Cie stac, spokojnie.

Na miejlu nic nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie fajny set hamulcowy 330x30 lub 32

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - hamulce od porsche zaciski tarcze

jfaqhm9cat87_t.jpg

xmzjih3gce16_t.jpg

Do tego zestawu potrzebne sa zwrotnice z S4B5? czy jeszcze cos...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnice od S4 na rozstaw 144mm

Nic fajnego te tarcze drogie w ....uj.

Powyzej wrzucilem zdjecie zacisku z tarczami wierconymi Otto Zimmermanna o srednicy 345mm na 4-tloczkowym zacisku Brembo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te powyzej sa na zeliwnych zwrotnicach ale z adapterami pewnie, chyba ze to zestaw na eSie jest, ale koles napisal ze to pod zwykle zwrotnice

wlasnie cena tych tarcz to masakra, same zaciski tez nie sa jakies mega

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 21:36 ----------

czy zacisk od C5 quattro pasuje jako tako do naszych parchow? chodzi o tyl naturalnie, chodzi o linke i przewod

a tak w ogole idac tropem 269mm na tyl mozna wsadzic 280x22 wentyle tym samym sposobem dajac inne jarzmo od A8 D2, wtedy tarcze ida takie same jak np w B6 1.6 na przod czy B5 1.8 - 280x22 system hamulcowy TRW

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BDA 510 - jarzmo a8 tarcza 269x22

BDA 511 - jarzmo a8 tarcza 280x22

po ok 200zł sztuka/nowe

ok o kwestie zacisku pasujacego od a6 juz nie pytam bo artur mial to u siebie ;d, tzn dokladnie a6 4.2 czyli to samo co s6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacisk i klocek miałem z s4'ki , jarzmo i tarcze z a8 d2.....tak sie zastanawiam nad tym zestawem co pisales 280 ....dostępność do tego jest taka powszechna ? Z jakim silnikiem to szło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w niektórych esach i 4.2, tarcze mają ten sam numer co przednie od b5/b6, od biedy można kupić nowe jarzma za 4 stowy i dorwac jakieś tanie zaciski, i za maks 6 stow mieć komplet, do tego tarcze za 300 już z klockami i wio, jedyna wada to klocek mały ale tam....

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

U mnie na razie wleci zestaw z a6 4.2 z tarczami od a8, z czasem sie zobaczy, dałem 400 za komplet w uzywce

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2014 at 08:22 ----------

ma ktos moze na handel oslony 269 na tyl?

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

dzisiaj przyszedl mi zestaw 269 na tyl co zamowilem, jedna tarcza zlom, polowa klockow tez zlom, pewnie zapiekl sie tloczek w a8ce i zjadlo jedna strone, kazalem typowi oddawac 100zł za nie

jedna tarcza ma 21mm grubosci wiec jak sie zabieli to jeszcze polata, kwestia znalezienia drugiej uzywki i przetoczenia plus nowe klocuchy, martwie sie tylko czy wejdzie mi pomiedzy zacisk a przewod adapter m12x1->m10x1, to wyjdzie w praniu, przydaly by sie jeszcze oslony tarcz no i nowe gumki do podmianki w zaciskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie Piotrze po południu do Ciebie...w sprawie tych osłon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev pytanie techniczne czy komplet z Passata 4motion 256mm tył (tarcze wentylowane) będzie pasował do A4 b5 quattro ? :naughty:

Nie jest to przypadkiem to samo co S4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski jarzma klocki tak, ale tarcza jest za goeboka i nie będzie pasować, tylko 256 z a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...