Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz czujnika deszczu swiatła Coming Leaving Home 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

kodowałem ale pierdoły min Laptimer i logo s4 tylko tyle w MMI mam ustawione na 60 sekund i druga opcja na ON. Akumulator nowy jeszcze nie zakodowany stan naładowania 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeleć sobie jeszcze raz wszystkie kodowania w MCE czy są zgodne z manualem który jest na początku tego wątku. CZasem sie zdarza że coś sie odznaczy przypadkiem i zaczyna się szukanie. Spróbuj jeszcze potestować inne warianty długości świecenia.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od zakodowania CLH minelo kilka miesiecy i od miesiaca cos jest nie tak, jak po calej nocy otwieram samochod w garazu to nie wlaczaja sie swiatla dopiero po otwarciu drzwi kierowcy system funkcjonuje normalnie. jak auto zamkne i po kilku godz do niego wracam tez jest ok dziala, ale po dluzszym czasie czyli calej nocy nie zadziała za pieteszym razem i musze drzwi otworzyc dopiero swiatla po ponownym otwatciu sie zapalają, jak mam to rozumiec? przechodzi w stan uspienia po dluzszym czasie, nie podaje prądu czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś coś w ustawieniach czujnika w mmi od czasu montazu? Może Ci aku padać skoro problem występuje po dłuższym czasie postoju. Trzeba Ci vcdsem w gatewayu sprawdzić czy aku nie wchodzi już w tryb energy safe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zdemonotwać lusterko wsteczne przedliftowe?

Edytowane przez pawel_wwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz osłonę czujnika deszczu ( jak masz) i przekręczasz lusterko przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz osłonę czujnika deszczu ( jak masz) i przekręczasz lusterko przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Zdjąłem osłonę tą w której mam czujnik wilgotności, rozłaczyłem z kostki i teraz mocno mam obrócić całym mocowaniem przeciwnie do ruchu wskazówek zegara?

Przyznam że dość mocno już to przekecałem i zawzięcie się trzyma nie chce nic urwać

Lusterko zdjęte, wystarczyło całym mocowaniem pchnąć do boku, lusterko elegancko wypieło się z zaczepu.

Edytowane przez pawel_wwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego edraven dzięki za pomoc przestawiłem na 2 kropke od Tyłu i wszystko śmiga jak należy na innych ustawieniach też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi się własnie wydawało że zmiana długości świecenia CH/LH wprowadza też zmianę w samym funkcjonowaniu systemu, ale nie byłem pewien bo wydawało się to nie logiczne,ale teraz utwierdziłeś mnie że jednak to prawda jest. Na ile teraz masz ustawione świecenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz to i ja sprawdze na innej dlugosci swiecenia, aku mam nowy, tylko dlaczego zmiama dlugosci czasu swiecenia ma wplyw na dzialanie systemu

zmiana czasu nie pomogła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciał bym sie dowiedzieć czy jest możliwe założenie bixenonów w miejsce zwykłych lamp-mowa o b8. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciał bym sie dowiedzieć czy jest możliwe założenie bixenonów w miejsce zwykłych lamp-mowa o b8. Pozdrawiam

Prosze nie zasmiecać watku .

Uzyj opcji szukaj opis masz na FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy CLH dziala tylko i wylacznie z wlacznikiem swiatel w pozycji AUTO? Czy mozna to jakos zakodowac ?

Pozdrawiam ADAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, proszę o pomoc. Pękła mi szyba w mojej maszynie i zamierzam kupić taką http://allegro.pl/szyba-przednia-audi-a4-b8-lift-oryginal-2014-akust-i5487652973.htmlco powoduje zmianę lusterka ponieważ teraz mam szybę bez czujników. Przyszłościowo już dokupię lusterko fotochrom http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-q7-lusterko-wewnetrzne-fotochrom-i5590364215.html do czujnika i za jakiś czas zamierzam podłączyć. Dziś zajrzałam do sterownika w bagażniku i kompletnie nie wiem czy to jest dobre czy nie. Numer sterownika to 0K8 907 064 M. Moja prośba żebyście opisali czy to wszytko ma szanse działać i jest w miarę dobre.. Podłączać będzie przyjaciel, myślę że sobie poradzi...ale nie jest specem od audi dlatego pytane kieruje do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie po zmianie włącznika na auto świateł bixenon 3g+ kodowanie przedlift i polift jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

Poszukuję blaszki podtrzymującej sensor/czujnik. Poprzedni właściciel wymianiał szybę i teraz widzę brak tego elementu a potrzebny jest do poprawnej pozycji czujnika.
Macie może jakiś numer na to albo gdzie zdobyć można??

ppj23ngg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do modeli poliftowych jest taka same procedura, i czy cześci się różnią?

Czujnik na pewno jest inny , niestety nie ma podpowiedzi kodowan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wiesz może czy przewód od czujnika światła do modułu idzie tak sam b8 i b8 FL.

I czy idzie dodatkowy kabel do włącznika auto jak się doposaża czy wszystko jest w oryginale

Czy procedura kodowania jest taka sama?

Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez jaguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...