Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] 2.8 V6 Silnik nie odpala-Pomocy


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem,mianowicie naruszyłem kostke,w której juz wczesniej ktos grzebał,mianowicie niechcaco wyrwałem kostke ,to pewnie jakis moduł,i nie moge odpalic auta,jak połączylem kabelki to odpalilem,ale strasznie nie równo silnik pracuje,pewnie cos sie z modulem spieprzylo,co robic panowie :( fotki podaje poniżej :

49d40eeba63e0c3e.jpg

7dd8d3a16945e108m.jpg

148e02512ab2499d.jpg

ef2626fccae1b563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratuje cie nowy moduł,bo po tym co widze z tego nic już nie zrobisz,a kombinując możesz narobić więcej szkód.Ktoś nie umiejętnie wymieniał filtr powietrza.Ale żeby aż tak :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,dostałem dzisiaj nowy moduł(używka 150zł) i chciałem zakładać,ale najpierw przekręciłem stacyjke,i niestety aku siadło :wallbash:,teraz na noc podładuje i dam znać co wyszło :),ale żeby po tygodniu czasu aku poszło?? dziwne,od kontrolki Alarmu ??hmmmm

I więc tak podładowałem aku-tylko 3godzinki bo musiałem zobaczyć czy odpalę,nie dawało mi to spokoju,i więc tak założyłem akumulator i cyk :) DZIAłA ,na szczęście to tylko moduł :) Sprawdziłem VAG-iem czy wszystko jest ok,i wyskoczył mi tylko jeden błąd ,niemam pojęcia co to jest,coś z napięciem IMOBILAJZERA nie tak? ,ale co??? ,mam wszystki kody błędów (opisy) i tego błędu niema,hmmmmm

Control Module Part Number: 4A0 953 234

Component and/or Version: IMMO AUZ9Z0S6442588 D76

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 06335

1 Fault Found:

01176 - Key

07-10 - Signal to Low - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...