Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Zamek od klapy bagażnika


zawadzkm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie w moim avancie a konkretnie z tyłu w bagażniku jest lampka którą jak ustawie żeby zapalała się jak otworze klapę to pali się non-stop. Jak robię test na sucho czyli otwieram klapę i wciskam ten cyngiel w zamku to swiatło gaśnie ale dopiero jak przeskoczy dwa razy (czyli po wcisnięciu wkrętakiem w cyngiel są dwa położenia zameczka na pierwszym swieci na drugim już jest ok) Co zrobić żeby na pierwszym przeskoku gasło światło albo jak zrobić aby po zamknięciu klapy w zamku przeskakiwał cyngiel o dwa razy. Nie wiem czy nie zamotałem zbytnio ale w razie czego to jeszcze będę wyjaśniał w trakcie. Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek klapy zaskakuje na taki kwadratowy zaczep w dolnym pasie. Ten zaczep jest przykrecany dwoma śrubami. Musisz odkręcić te śruby i przesunac zaczep w kierunku do siebie (jak stoisz za samochodem).

p.s śruby są pod plastikiem-osłoną krawędzi bagażnika - musisz zdjąć te osłonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inaczej, jest jakby toczek metalowy w tulejce, który przesuwając sie po uniesieniu klapy do góry, zwiera styki i sie zapala światełko. Słychac nawet jak sie on przesuwa więc nie wiem czy u mnie jest cos skopane czy nie, póki co wszystko działa jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...