Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] VAG No response from car controller


qwerty

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli masz radio fabryczne to je odłącz, w 99% w tym jest problem

Ale chyba nie muszę go wyciągać? Wystarczy wyciągnąć bezpiecznik?[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 18:49 _________________________________________________Niestety, wyciągnięcie bezpiecznika nic nie pomogło :angry:

moja pomyłka, jesli to nie jest oryginalne radio to czasem blokuje łączenie z ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu na gniezdzie nie laczy,skoro inne auto mozesz podpiac ,to musisz problemu szukac u siebie w aucie,a nie w laptopie,sprawdz kable i luty :wink4:

Ale napięcia są więc nie sądzę, że to wina gniazda.[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 14:53 _________________________________________________

Myślę że bez wizyty u magika ( dobrego elektryka - który zajmuje się tuningiem -z reguły oni wiedzą najwięcej ) się nie obejdzie.

Chyba tak będę musiał zrobić. Może ktoś polecić takiego (czyt. dobrego) z Kielc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. U mnie połaczyło sie tylko raz. Potem już nic.

Dobrałem sie jednak do gniazda w aucie, wyjałem je "na zewnatrz", podłaczyłem VAG i działa do tej pory.

Gniazdo oczywiscie zostawiłem luzem w tunelu.

Sprawdź, może i u Ciebie zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dobrałem sie jednak do gniazda w aucie, wyjałem je "na zewnatrz", podłaczyłem VAG i działa do tej pory.

...

Sprawdź, może i u Ciebie zadziała

Tak zrobię :-)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 07:09 _________________________________________________Witam jeszcze raz,

wreszcie udało mi się połączyć z autkiem ;) Co zrobiłem? Tak jak napisał @lukjar7 odłączyłem radio ale przez odłączenie przewodów. Wcześniej odłączyłem tylko bezpiecznik i nie pomogło.

Okazało się, że radio oryginalnie powinno być zamontowane chorus natomiast ja mam beta. Pewnie coś jest nie tak z przewodami, ale radio i wszystkie głośniki grają (przynajmniej tak mi się wydaje ;)) I nie wiem do czego mam jedną kostkę wolną. Ale to pytanie nie do tego działu.

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu więc opiszę mój problem tutaj.

Wyskakuje mi taki sam komunikat No response from controller

Odłączałem radio ale nic nie pomogło. Dodatkowo przy teście na vag com mam taki komunikat

komja.jpg

Podpowiem że system to win xp specjalnie świeżo wgrywany comy ustawione dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...