Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


byciu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos myślał o uruchomieniu regulacji bixow z kabiny, na ta chwile jest brak reakcji na pokrętło obok kierownicy:kwasny:

Pasuje sprawdzić jak na schemacie jest podłaczenie i rożnica pinów w silniczkach między zwykłą lampą a Bixem .

Przykladowo w B7 trzeba któreś kabelki zmasować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jest ktoś chętny złożyć u mnie kompletnie ledy do przodu ? audi a4 b8 lift 2012r. nie znam się na tym za bardzo i chciałbym aby mi to ktoś założył... wraz ze spryskiwaczami ,czujnikami poziomującymi... jestem z krakowa... jak coś pisać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratów jeszcze nie mam bo nie chce kupić złych modułów... dlatego chce aby się ktoś tym zajął i powiedział mi co i jak trzeba kupić noi potem zrobił mi to od poczatku do końca... wiem ,że kosztowne ale kupiłem ten samochód z myślą założenia led do przodu :) w końcu dobrej cenie kupiłem i można dokładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł zamówiłem lampy zamówiłem :D czekam na przesyłki i biorę się do dzieła :D napiszę jak poszło po modzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje , że wszystko pójdzie bez najmniejszych problemow :wink:

Ta firma o ktorej rozmawialiśmy od razu by ci zrobiła spryski ( to tylko dwa przewody od pompki doMCE 09 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki samopoziomu do zwykłego zawieszenia (wersja bez zawieszenia pneumatycznego ) :

- 8K0 941 309 F tyl

- 8K0 941 285 P przód

....tylko z tymi numerami pasują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki biorę się za szukanie na allegro

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

jeszcze powiedz mi jaki moduł muszę mieć do tych czujników poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledztwo w toku :wink: w ETCE nic nie ma info na temat sterownika :eusathink:

Dopiero po schemacie dojdziemy gdzie idą kable od czujników samopoziomu .

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Doszliśmy z kumplem w ASO po schematach , że w lift 2012 nie wystepuje sterownik xenon , tylko przewody od czujników samopoziomu idą od razu do MCE 09 :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie założę na sztukę światła bez czujników poziomów i sprysków :P a z tymi czujnikami trzeba będzie myśleć może CI z navipol coś wymyślą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie założę bez czujników poziomowania zobaczymy jak to będzie działało. Jeszcze prośba koledzy jak ktoś ma etke może mi napisać jakie nr seryjne muszę mieć na lampach do tyłu led neon sedan abym nie kupił złych bo jutro jadę kupić oczywiście chodzi mi o samochód audi a4 z 2012r:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETCE sa dwa numery lamp :wink: wszystko zalezy od wyposazenia auta :eusathink: .....czyżby była inna elektryka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna sprawa ,że gościu z navipol coś zaczyna mi mówić ,że to jest modelowo 2013 a on nie ma schematów do świateł... ech...

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 13:56 ----------

ma ktoś może możliwość załatwienia schematów do przednich świateł bixenon + neon i tylnych lamp neon,led audi a4 b8 lift 2012 modelowo 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaprowadzilem swoja na montaz do AutoWest, dzis dostalem tel od Pana Jacka, ze w autku wszystko dziala, pociagnieta cala instalacja pod czujniki poziomowania, dodatkowe kable do lamp, spryski, wszytko jest jak ori.

calkowity koszt 4500pln :) o ile wroce z delegacji to w piatek odbieram auto:) zostanie tylko prysnac zderzak:)

jakby ktos chcial przerabiac to szczerze ich polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powiedz kolego czy do serwisu jedziesz to zakodować?

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

ja mam jechać do tych gości NAVITECHNIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do serwisu to tylko po to by zdjac ochrone komponentu a cala reszta jest zrobiona


Oprócz ściagniecia Ochrony Komponentu pasuje też w ASO zmienić kod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...