Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlanie wnętrza (tył)


mroova81

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Problem następujący: nie działa jedna z lampek na tylnim słupku. Żarówka OK, bezpieczniki OK, napięcie dochodzi, ale rzędu <1V przy otwartych drzwiach, 0V przy zamkniętych. W zasadzie temat to rozgryzienia, pod warunkiem stargania podsufitówki, ale tego robić raczej nie zamierzam (za kiepski ze mnie mechanik :kox: ). może ktoś zdejmował podsufitówkę i mi powie dokąd ida przewody od tylnich lampek? Jak otwieram którekolwiek drzwi to powinny zapalać się obie lampki z tyłu, czy jak prawe to prawa i jak lewe, to lewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, u mnie po otwarciu ktorych kolwiek zapalaja sie wszystkie lamki, przednie i tylnie obie. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pomogę, ale jak kupiłem samochód u mnie był podobny problem to okazało się że lampki z tyłu miały (w dziwny "domowy" sposóB) ustawiony na stałe przełącznik aby nie świeciły wymiana przełączników (kupiłem używki) okazała się strzałem w 10 i terqaz mogę dowolnie ustawiać oświetlenie według potrzeb.

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziałająca lampka wygląda na orginał, przełączniki OK, zresztą mierzyłem napięcie - brak. Chodzi mi o to, czy od centralnej lampki idą przewody (3) do jednej z tyłu (prawej), a potem do lewej - niedziałającej? Czy może jakoś inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Zobacz może jeżeli były one dokładane w aucie, czy nie są podłączone dwie masy. Jedna idzie jako stała z karoserii-instalacji, a druga z mikrowłącznika drzwi. Czy od swiecącej wychodzą przewody poza trzema dochodzącymi? Świecić przy otwarciu powinny obie.

Pozdrawiam

Dario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...