Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Podkładka pod telefon - CuLLman - co z nią zrobić ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

3b380118529dceef.jpg

mam ta podkladke czy jak to sie nazywa,uchwyt ori w konsoli tez mam ale nie mam reszty i tu moje pytanie

Co potrzebuje aby moc w pelni korzystac z telefonu w samochodzie?

Moze sa na to chetni i mozna to sprzedac w dobrej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz podkładki pod swój telefon , musisz pojechać do Audi i sie dowiedzieć czy taka istnieje . A ta co masz jest chyba pod Nokie 6310/6310i . Sprawdź też czy masz BT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz podkładki pod swój telefon , musisz pojechać do Audi i sie dowiedzieć czy taka istnieje . A ta co masz jest chyba pod Nokie 6310/6310i . Sprawdź też czy masz BT .

nie bede kupowal podkladki pod swoj telefon bo napewno jej nie ma (mam tel z klapka)BT mam napewno bo czasami z niego korzystam podczas jazdy i to jest super sprawa :)tylko cholera nie chce mi wyswietlac ksiazki telefonicznej pomiezy zegarami i ciagle pisze ze mam czekac i nawet po 10 minutach mam dalej czekac :polew:.Wiec co do tej noki to jeszcze karte sim i nic wiecej nie potrzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie chce mi wyswietlac ksiazki telefonicznej

Spróbuj z innym telefonem. Niektóre niestety mają problemy z BT Audi. Polecam Motorole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tel bez symbiana i wszystko będzie chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Symbian do gazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj telefon z klapka nie ma symbiana a nie wszystko chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że ten Twój "telefon z klapką" jest jakiś tajemniczy na maksa. Poniżej masz listę kompatybilnych z RNS-E słuchawek.

http://storage.audiusa.com/bluetooth.pdf

I jeszcze link do forum gdzie na bieżąco kolesie wklejają przetestowane słuchawki.

http://www.navplus.us/forums/showthread.php?t=1118&highlight=phone+compatibility+bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że ten Twój "telefon z klapką" jest jakiś tajemniczy na maksa. Poniżej masz listę kompatybilnych z RNS-E słuchawek.

http://storage.audiusa.com/bluetooth.pdf

I jeszcze link do forum gdzie na bieżąco kolesie wklejają przetestowane słuchawki.

http://www.navplus.us/forums/showthread.php?t=1118&highlight=phone+compatibility+bluetooth

dzieki :) mam do dyspozycji k750 ale tez nie ma ksiazki na fisie.W ogole na tej liscie nie ma zadnego z tych telefonow do ktorych mam teraz dostep :tongue4:

w innym poscie zapytalem czy znasz juz pelne mozliwosci ori zestawu RNS-E,BT i kiery multifunkcyjnej........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz dokładny opis funkcjonalnośći kierownicy Multi w połączeniu z RNS-E oraz sterownikiem BT

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299&highlight=bluetooth+functionality

Jak znajdę chwilę to przetłumaczę to na polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz dokładny opis funkcjonalnośći kierownicy Multi w połączeniu z RNS-E oraz sterownikiem BT

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299&highlight=bluetooth+functionality

Jak znajdę chwilę to przetłumaczę to na polski.

juz to czytalem ale moj angielski jest bardziej taki :thumbdown: niz taki :th:

jak prztlumaczysz to bede wdzieczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by nie tworzyć nowego tematu to podłacze się tu:

ja z kolei mam uchwyt ten jednolity z deską rozdzielczą, ale nie mam podkładki pod telefon :confused4:

no i teraz myślę by takie coś sobie sprawić, ale te oryginalne są drogie no nie? :(

może są jakieś substytuty*** ?

bo HiRide to Twoje to chyba do Nokii 6310 jest no nie?

ja wolałbym do 6020 bo w domu mam taki telefon nieużywany,

może ktoś ma i chce tanio sprzedać takie coś?

PS. widziałem najtaniej w necie po 35Euro ale przesyłka droga była :( a w Polsce nie mogę znaleźć tego...

--------------------------------------------------------------

*** albo co innego można tam zamontować? nawigacji tam nie zamontuję bo za bardzo po prawej stronie - nieergonomiczne,

a notesu też nie bo trąci myszką :naughty:, zdjęcie teściowej też odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by nie tworzyć nowego tematu to podłacze się tu:

ja z kolei mam uchwyt ten jednolity z deską rozdzielczą, ale nie mam podkładki pod telefon :confused4:

no i teraz myślę by takie coś sobie sprawić, ale te oryginalne są drogie no nie? :(

może są jakieś substytuty*** ?

bo HiRide to Twoje to chyba do Nokii 6310 jest no nie?

ja wolałbym do 6020 bo w domu mam taki telefon nieużywany,

może ktoś ma i chce tanio sprzedać takie coś?

PS. widziałem najtaniej w necie po 35Euro ale przesyłka droga była :( a w Polsce nie mogę znaleźć tego...

--------------------------------------------------------------

*** albo co innego można tam zamontować? nawigacji tam nie zamontuję bo za bardzo po prawej stronie - nieergonomiczne,

a notesu też nie bo trąci myszką :naughty:, zdjęcie teściowej też odpada...

tak ja mam do noki 6210,6310,6310i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat.czy do sprawdzenia BT wystarczy telefon z tą funkcją(w moim przypadku nokia 6300)czy muszą być tylko wyszczególnione jak wyżej.chodzi tylko o sprawdzenie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podczepiam się do tematu , kupiłem podłokietnik do swojej A4 B6 z modelu B7 i pod klapą podłokietnika jest właśnie taki adapter do telefonu Nokia wraz z podstawką i przewodem który wychodzi z podłokcia , moje pytanie brzmi co muszę dokupic aby sobie móc to wszystko uruchomic ? czy gra jest warta świeczki ? ewentualnie prosze o info jak moge wyjąć adapter wraz z podstawką z mojego nowego podlokietnika :) pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...