Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba lepiej kupic i wlaz do pistoletu, skoro bedzie OK a jednak w tej samej cenie jest o 100ml wiecej ;)

Ktos moze sie wypowiedziec czy na 4 felgi starczyla mu jedna taka puszka 429ml ? Czy nie ma szans?

No i czy sciagal opone, bo to tez dodatkowa robota jesli trzeba... no ale oczywiscie do zrobienia :)

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Znalazlem ta koncowke-pistolet na spray: http://www.masterpart.pl/advanced_search_result.php?uni=1&categories_id=155

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony nie trzeba sciagac wystarczy ze dobrze okleisz obok rantu :)

i z tego co czytalem to 2 puszki po 300 ml na 4 kola choc smiem twierdzic ze wszystko kwestia tego ile warstw kladziesz to raz a dwa jaki masz skil w malowaniu

i mysleniu :) przy malowaniu :) chodzi mi o jak najmniejsza marnacje towaru :) tak czy siak wydaje mi sie ze pistol bedzie bardziej oszczedny niz spray taki w puszcze z koncowka

wiec uwazam ze 429 ml powinno styknac :) choc moge sie mylic ;) nie robilem u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu koleś maluje golfa juz na 4-5 warstw, bo prześwituje, ale nie zmienia to faktu, że po takim zabiegu rozwala suty:decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=P7uT4dTMUEA&feature=g-vrec

i jak widać nie jest chyba tak łatwo to zniszczyć/zerwać:

http://www.youtube.com/watch?v=hq1lOyFCqEQ&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom urywa suty :D

szkoda ze w polsce licza sobie 2 krotna cene amerykanska :) hyh ;)

im wiecej warstw sie polozy tym grubsza warstwa tym pozniej latwiej zdjac z jednego kawalka ;)

ale to wszystko kwestia pewnie sprzetu i umiejetnosci ja u siebie lustra malowalem na 1 warstwe plus male dopryski

na lustrach nie widac poprawek i nie ma zadnych przeswitow takze mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach na słońcu pewnie ładnie to przylgnie i ciężko zerwać a ten golfik wyszedł mega spoko:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie mogę się doczekać, aż dostanę puchę z tym ustrojstwem:decayed: tutaj jeszcze jakieś filmidła jak ludzie robią różne strajpsy na maskach:decayed:

ale z tym skalpelem to bym był raczej ostrożny bo można sobie nieźle autko porysować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja niedoedukowany:decayed: no w sumie nie jest to głupie rozwiązanie przy tego typu furce:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie wygladal grubo przy wisience:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. maskę i dach dać w czarny mat a dół na wiśniowy połysk, ciekawe jak by to wyszło

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

607da9e917dc3c37.jpg

coś w ten deseń jak to pomarańczowe ew. srebrne w tle

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaranczowe lepsze, w tym srebrnym za duzy luk jest przy masce (tej czarnej warstwy) i moim zdaniem psuje efekt, a w pomaranczowym prawie go nie widac... zreszta, jak Ci sie znudzi to pazurkami pyk i malowanie od nowa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia biusto ;) i gustu :D a o gustach sie nie dyskutuje :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wpadlem na pomysl ze dipem mozna zregenerowac chyba dosc trwale wlacznikl swiatel :D

Mariuszgierz :) ogarniamy temat ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...