Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

hyhyhy no jedna to chyba malo bedzie ;) no ale zobaczymy nie wiem jakie masz kola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wykupcie calego sklepu:decayed: 1 pucha chyba bedzie na styk jesli chodzi o fele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wykorzystam plasti do pokrycia obudowy laptopa, mam złotą i nie chcę żeby się porysowała jak w poprzednim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na avanta b5 5 litrów starczy? a kolory to matowe tylko tak? jeszcze mają w ofercie coś do nabłyszczania: http://www.plastidip.pl/gloss_home_solutions.html także bezbarwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy starczy :/ trzeba testowac :/ kolory maty i bezbarwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz sprzet i robisz sam, wyjdzie ponad polowe taniej i jeszcze Ci zostanie... ostatnio dopytywalem sie o obklejenie avanta to krzykneli kolo 4k zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom cos kolo tego wyjdzie bo tez sie dowiadywalem o swojego :)

a za folie chrom wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi poradzicie jak pomalowac Plasti Dipem moja B6?

http://oi47.tinypic.com/35nal28.jpg

Myslalem zeby np: zrobic maske + dach w czarnym macie, ale nie wiem czy bedzie sie to w ogole odznaczac i czy bedzie dobry efekt.

Myslalem tez np o bialym macie, ladnie by sie odznaczal na czarnym, bo tylne szybki mam cale ciemne, ale znowu nie mam pomyslu gdzie go polozc, zeby nie wialo remiza....

Inna koncepcja jest, zeby przemalowac caly lakier na bialy mat,a plastiki i fele zrobic czarnym,ale to wiaze sie juz z duzymi kosztami i chyba na cos takiego nie chcialbym sie decydowac.

Ogolnie ciezki orzech do zgryzienia, ale mam czas na myslenie wiec jestem otwarty na wszelkie propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregfr dawno mnie nie było na forum, więc może nie aktualny temat ale tą fotkę to powinieneś do kalendarza puścić :wink:

eeeee....??? mnie tez nie bylo jakis czas i nie kumam o co chodzi ?:kwasny: robiony jest jakis kalendarz forum ??? ;)

Jak tak to nie ma problemu :decayed: tylko musze wiedziec co? gdzie? i dlaczego? :wink: ale to taki OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 zl+ przesylka ja pier**le jebie ludzi na glowe w usa kosztuje 25 zl za puszke !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo tylko ze na duzej paczec na naprawde duzej typu walizeczka czy cos nie ma cla no bo jak :) jaki vat no bo gdzie :) i jest duzo taniej

ciotka z usa sle paczke i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...