Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania


szczawik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie ale jak by cos się takiego działo to nie jest to usterka mechaniczna

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest gwarancja, jak się po roku odbarwi to reklamacja powinna być uznana, oczywiście odbarwienie samoistne a nie pod wpływem chemii

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na przykład zacznie się odbarwiać na inny kolor czy coś...

Największy minus dipa jaki znam na dzień dzisiejszy to to, że jak kapnie nam trochę paliwa to jest lipa wiec trzeba uważać przy tankowaniu

tapatalk

kur*a..... a miałem całe auto malowac..... szlak trafił cały plan bo tankuje z baniek i zawsze auto udu*cone ropą ....:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie pompkę kawałek węża i będziesz tankował prawie jak z dystrybutora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade zrobić Plastem lusterka lub grill w chrom, pisaliście o mieszaniu kolorów

a druga sprawa to czarny połysk na felgi :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom nie ma opcji, połysk jest dostępny w spray'u a gdzieś za 2 tygodnie będzie dostępny pod pistolet w 1 l puszkach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.Więc czekam na info....Pozdro

w końcu znalazłem chwilę...

malowanie jakaś 3 warstwa...

20130217156.th.jpg

20130217159.th.jpg

po malowaniu jakaś 5 warstwa

20130217160.th.jpg

od razu mówię poszło około 4 puszek na te kilka warstw, malowałem tylko fronty felg i załamania (jak na fotkach), nie malowałem od wewnątrz

nie jestem do końca zadowolony, trochę poprawek wymagają miejsca rantów felgi przy samej oponie... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem się odezwać pod koniec grudnia i jakoś nie wyszło:decayed:

Tutaj kilka naszych prac - Home | ChangeYourCar

W razie co zapraszam do kontaktu:hi:

Vario:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test jest niestety pozbawiony sensu. Po pierwsze nikt nie kładzie paska foli czy dipa na masce. Jeśli już chcemy coś udowodnić to proponowałbym zrobić dwa błotniki jeden dipem drugi folią. Najbardziej rzetelnym testem okazałby się taki który przeprowadzała by firma nie zajmująca się żadną z powyższych usług. Niestety twórca testu w samym opisie wykazał się niewiedzą chociażby pisząc że nie można korygować dipa przy nakładaniu - otóż można :cool: Wiadome jest że dipa można zerwać własnymi rączkami zadzierając krawędzie po to maluję się dokładnie wszystkie ranty, zagięcia itp. Krawędzie są najbardziej narażone na uszkodzenia po to się je ,,ukrywa" przy malowaniu. Powyższy test(paski na masce) proponuje przeprowadzić latem i postawić samochód w największe słońce - sam byłbym ciekawy rezultatu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test w stylu hardcore, ale i takie są potrzebne żeby zniechęcić klientów do PlastiDip

generalnie klient jest poinformowany jak się obchodzić z powłoką, wiadomo, gwoździe pokonają Dip'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje najbardziej kwestia zerwania obu powłok. Obawiam się, że większe ryzyko uszkodzenia lakieru jest przy folii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zostaje klej którego usunięcie to dodatkowa praca :whistling: wiem bo pracowałem z foliami na firmowych autach i tzw. pomarańczko z 3M (zmywacz kleju) nieźle otłumaniało przy pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy próbował ktoś malować dipem za pomoca pistoletu HVLP,

jaka ma gestość, bo mam zwykły HVLP z kubkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...