Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie gwintowane jakie wybrać


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko TA TECHNIX to beton na maxa jest. nie lepiej kupic jakas uzywke firmowa?

jaki tam beton:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko TA TECHNIX to beton na maxa jest. nie lepiej kupic jakas uzywke firmowa?

a masz gwarancję, jak długo pojeździsz na używce, albo wiesz w jakich warunkach i ile km na tym przejechano? Na używce-można się przejechac i zapłacić po raz drugi, bo dobry sprzęt ludzie trzymają w aucie-pozbywają się starych i wysłużonych na rzecz nowszych/sprawniejszych...:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko TA TECHNIX to beton na maxa jest. nie lepiej kupic jakas uzywke firmowa?

Pierwsze słyszę żeby TA był betonem. Miękkie to jest nawet za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podłączę się do tematu, ogólnie mam teraz 1BE na aucie i muszę wymienić tylne amorki i sprężyny (amorki sachs - 450, springi dostępne tylko w salonie - 700). Więc zastanawiam się grubo nad całym gwintem albo samymi sprężynami + amorki sachs. Sprężyny max na -40 przy amorkach z 1BE, ale chyba lepiej będzie już cały komplet zmienić na gwint. Cena niewiele wyższa a bynajmniej wszystko nowe. Czy nie mam racji? No i powiem tak: AP - 1900, MTS 1300. Różnica jest spora ale czy warto oszczędzać i czy ewentualnie PUMOWEGO supersporta zgarniać??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP i Supersport to podobna liga. MTS TA oraz FK to najniższa liga jeżeli chodzi o gwinty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ile ten twój gwint kosztuje. A ile kosztuje zwykły FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, ale najtańszy Supersport to też inna cena niż najtańszy FK (oczywiście nie mówię jak ktoś ma dobre dojście cenowe, ale o cenach sklepowych), piszo to tylko dlatego, bo wydaje mi się że w podobnej grupie cenowej AP, Supersport, FK są podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest jak ze wszystkim-najtańszy gwint kosztuje ileś tam, bo produkcja i dystrybucja na to pozwala, a w przypadku firm bardziej znanych-te koszta wzrastają, bo i więcej ludziom trzeba za tę samą pracę wypłacić pieniędzy-jakość wykonania-to już dzisiaj nie jest sekret , strzeżony w sejfach, bo dzisiaj najważniejsza jest jakość w przystępnej cenie, a nie napis na amortyzatorze, który mówi nam o firmie z tradycjami-porównań może być wiele- nawet z markami aut- mając 30 tysięcy kupisz używane B6 w jakimś standardzie, ale za te same 30 koła- kupisz zupełnie nowe auto z gwarancją na trzy lata i tez będziesz jeździć...:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde teraz to już wiem dokładnie co mam wybrać za gwint :naughty: w końcu badziewia nie wsadzę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja rownierz od dluzszego czasu kminie jaki gwint wybrac i sie troche naczytalem.

Przyznam ze kolega PUMA i jego gwinty to nie lada okazja na ktura sam bym sie skusil lecz niestety potrzbuje miec na czesci fakturke a z tym jest ciezko.

I jeszcze jedno osobiscie uzywki bym nie kupil,nie i tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta technics to beton??? bueheh to chyba nie jeździłes na czyms innym ...zapraszam do mnie i na KW ciebie przewioze

ewentualnie na koni sportach żółtych ze skokiem 2cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przedział obniżenia oferują najpopularniejsze gwinty na rynku MTS i cała reszta? Jest szansa posadzić samochód o jedyne -40? Na więcej nie mogę sobie pozwolić:) Jak się ma gwint JOM-a do chociażby MTS-a? Zdaję sobie sprawę, że SS od Pumy byłby najlepszym rozwiązaniem, niemniej jednak szukam czegoś w okolice 1000zł oczywiście +/-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj standardowo jest po założeniu gwintu skręconego na max do góry jakieś -20/-30mm od serii, ale przy zakupie pytaj sprzedawcy ile jest różnicy. Ja mam JOMa w Touranie i jest na prawdę nisko, jak dla tego typu auta, z tyłu, to odboje z Audi musiałem włożyć, żeby było tak 15-20mm prześwitu pomiędzy kołem, a nadkolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawie pewnie wygląda ten twój Touran z taki zawieszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...