Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka Centralnego Zamka [audi a4 b5 1.6]


skrash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem z pompka centralnego, a raczej z jej brakiem. przy zakupie samochodu dowiedzialem sie ze pompki nie ma poniewaz jakis mechanik stwierdzil ze jest zepsuta i wywalil czesc do kosza. Teraz rozpoczyna sie moj maly prywatny dramacik. Skoro pompki nie ma to nie mam tez numeru modelu aby dokupic nastepna. Prosze o pomoc jak mozna sprawdzic numer tego urzadzenia ktore bedzie pasowalo do mojego samochodu. Zaczyna sie upalne lato, a kiedy przednich szyb nie mozna otworzyc jazda robi sie bardzo nie komfortowa(niestety klimatyzacja takze szwankuje wiec sami rozumiecie ze jestem jak sledz w puszcze). Dziekuje z gory za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma pompka centralnego do otwierania szyb ? Jeśli chodzi o nr. pompki to tam jest chyba istotna tylko jedna ostatnia litera, która określa czy pompka jest sterowana z pilota i czy jest alarm. poszukaj oznaczeń tych liter i po prostu kup pompkę z literą odpowiadającą twojemu samochodowi. Aha i jeszcze jest istotne ile masz wtyków do pompki bo o ile pamiętam stare miały jeden wtyk (ale nie pamiętam czy były w A4 tez montowane czy tylko w 80) a nowsze 2 lub 3 wtyki na kostki do podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj z literka E, ja zmieniłem sobie pompkę z inną literką i kolega mi ja przekodował i wszystko mi działa, ważne żeby była z polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po odpięciu pompki szyby nie chciały się otwierać...po podpięciu wszystko gra. Szukaj pompki od passata, też podobno pasują, a są tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...