Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieprzygasające ledy


lucas88

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić aby po wrzuceniu kierunkowskazu ledy w przednich lampach nie przygasały. Zeby niezależnie który kierunkowskaz wrzucimy ledy w jednej i drugiej lampie przedniej swiecily z taka sama moca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić kodowanie VCDSEM

[09 – Cent. Elect.]

[Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 3 Bit 7 - Change 1 to 0

ale wg mnie to malo bezpieczne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fabrycznie było tak tzn. nie przygasają LEDY po wrzuceniu kierunku :wink:

Pewnie o to chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku to w ogóle led gaśnie przy kierunku.

Wszystkie nowe audi z ledami maja tak ,że przy włączonym kierunku led przygasa, po to żeby lepiej było widac migacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopaki dokładnie o to mi chodziło,

dzięki grom za kodowanie.

p.s. wg mnie w miarę wyraźnie mimo wszystko widać ten kierunkowskaz, a poza tym w lusterku również są duże widoczne kierunki.

a jak ledy nie przygasają wygląda to efektowniej niż kiedy przy włączonym one przygasają.

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Tak chłopaki dokładnie o to mi chodziło,

dzięki grom za kodowanie.

p.s. wg mnie w miarę wyraźnie mimo wszystko widać ten kierunkowskaz, a poza tym w lusterku również są duże widoczne kierunki.

a jak ledy nie przygasają wygląda to efektowniej niż kiedy przy włączonym one przygasają.

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 18:42 ----------

a czy jest możliwość zmiany natężenia tych ledów, tzn. żeby świeciły jeszcze bardziej intensywnie??

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

a czy jest możliwość zmiany natężenia tych ledów, tzn. żeby świeciły jeszcze bardziej intensywnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jasności LED

Pozwoli Ci to na zmianę natężenia diody LED kiedy Twoje reflektory są włączone. Domyślnie diody są tylko 8-9%

[09 - Cent. Wybiera.]

[Access Security - 16] (wpisać kod zabezpieczający jeden z kodów domyślnych jest-20113).

[Adaptacja - 10] -> Channel 3

Wpisz nową wartość dla LED tj. jasność "100" Jeśli chcesz LED jest w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podane kodowanie do samych LED , mozesz zmienić wartości w Adaptacji od 0 -100 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do samych led czyli na dziennych beda mocniej swiecic ale gdy wlacza sie automatycznie swiatla mijania to ledy dalej beda tak jak teraz mam czyli jako swiatla pozycyjne. czy dobrze rozumiem??

---------- Post dopisany 26-05-2012 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 17:10 ----------

wczoraj wieczorem zrobiłem takiego moda, jestem bardzo zadowolony, nie ma teraz już tego wiejskiego przygasania ledów podczas włączonego kierunkowskazu.

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

wczoraj wieczorem zrobiłem takiego moda, jestem bardzo zadowolony, nie ma teraz już tego wiejskiego przygasania ledów podczas włączonego kierunkowskazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za wykop ale szukam jak zrobić w poliftowych lampach aby po włączeniu kierunku led w lampie przygasł. Jedynie co mogę ustawić to:

- świeci nie przygasa

- wyłącza się całkiem. Chciałbym żeby przygasł tak o 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pewnie do zlego watku sie dolaczylem ale nie wiem co gdzie wdusilem ale caly czas mi swieca wszystkie lampy. Czy na 0 czy na auto czy wlaczone. Jak zrobic zeby z powrotem zeby czujnik chwytal zapalanie na auto lamp w ciemnym a na zero same ledy swiecily??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, odgrzeję kotleta. Założyłem bixy, wszystko działa, led na postojówce przygasa, jako DRL jest jaśniejszy itd. Problem przy kierunkowskazie, bo DRL gaśnie, a chciałbym aby tylko przygasał. Mogę zakodować żeby w ogóle nie gasł przy kierunku ale lekko niebezpieczne. Kwestia kodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest kodowanie żeby Led całkiem gasł przy kierunku jak na filmiku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...