Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Nie działający alarm i zamykanie drzwi z pilota


domar63

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi pomóc wczoraj po montażu cb w A4 Avant 97 samochód nie zamyka się z pilota kluczykiem i nie włącza się alarm (nie mruga dioda na kolumnie kierowniczej).

Po naciśnięciu pilota słychać tylko 4 sygnały nie mrugają kierunkowskazy. Fakt zawaliłem szukając bezpiecznika od radia wyciągałem wszystkie i przy skrzynce znalazłem mikro wyłącznik. czytałem post o problemach z centralnym zamkiem ale wiadomości mi nic nie pomogły. Na pilocie jest nazwa TYTAN . Jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kolego masz opis alarmu TYTAN DS300P

Jest tam opisane 4-krotne sygnalizowanie syreny.

Moze to ci pomoże?

Dobrze by było jakbys wiedział dokładnie jaki masz alarm bo TYTAN ma ich kilka.

FUNKCJA PREALARM

Jeżeli zamontowano w samochodzie czujnik dodatkowy i do wejścia PREALARM jest podłączony, np. czujnik mikrofalowy z ochroną wychodzącą poza bryłę pojazdu /tzw. dwustrefowy/, wówczas naruszenie strefy wokół samochodu włączy funkcję PREALARM /sygnalizacja 4-krotnym dźwiękiem syrenki/.

3-krotne wywołanie PREALARMU w czasie 15s włączy alarm.

W przypadku braku konieczności używania funkcji PREALARM należy w ciągu 5s od włączenia alarmu nacisnąć przycisk /sygnalizacja 1-krotnym błyskiem kierunkowskazów/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys w b5-tce uwalilem alarm,przy podlaczeniu radia,zwarcie i niedzialal,przez otwarte okno zmknąłem auto potem klamka otworzylem od srodka,zamknąłemi działał,tylko to byl ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...