Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR


artur2910

Rekomendowane odpowiedzi

no jak moze wygladac mozna przyjac prosta zasade 3 lata lub 50.000 tys km ale to juz kazdego sprawa jak do tego podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w książce serwisowej jest chyba napisane "alle 180.000 km stand", ale jutro to dopiero sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem u mnie w serwisie vw i koszt wymiany 450zł a koszt rozrządu 1200zł, widzę że jakoś dużo taniej w porównaniu do innych serwisów co piszecie :eusathink:, więc chyba ja nawet się nie będę zastanawiał tylko zrobię to w serwisie, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak to wyglada w przypadku nastepnej wymiany po 180tys???

Czyli ksiazka serwisowa nic na ten temat nie mowi?

Chyba bede musial jednak swoja niemiecka jakos rozpracowac i sprobowac cos z tego zrozumiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem u mnie w serwisie vw i koszt wymiany 450zł a koszt rozrządu 1200zł, widzę że jakoś dużo taniej w porównaniu do innych serwisów co piszecie :eusathink:, więc chyba ja nawet się nie będę zastanawiał tylko zrobię to w serwisie, pozdr

Wolałbym już oddać do ASO wymiana rozrządu kompletnego 700zł wraz z paskiem alternatora. Jest w historii i jest w książce różnica niewielka. Podejrzewam że gdybyś zawiózł jeszcze do ASO Seat lub VW to będzie jeszcze taniej niż w Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wymiana kompletnego rozrzadu + pasek wielorowkowy i napinacz wyszła 1520 zł :) :) wiec roznica nie wielka dodam ze nie w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem u mnie w serwisie vw i koszt wymiany 450zł a koszt rozrządu 1200zł, widzę że jakoś dużo taniej w porównaniu do innych serwisów co piszecie :eusathink:, więc chyba ja nawet się nie będę zastanawiał tylko zrobię to w serwisie, pozdr

Wolałbym już oddać do ASO wymiana rozrządu kompletnego 700zł wraz z paskiem alternatora. Jest w historii i jest w książce różnica niewielka. Podejrzewam że gdybyś zawiózł jeszcze do ASO Seat lub VW to będzie jeszcze taniej niż w Audi

700? mówisz o samej robociźnie ? ja miałem na myśli że robota-koszt wymiany 450zł, a cena części- rolek itp 1200zł, razem ok. 1650zł w ASO WV u mnie, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 700zł sama robocizna wymiana rozrządu wraz z paskiem alternatora. Części kupujesz we własnym zakresie i masz wpis do książki i hostorii. Czyli mówisz że u Ciebie 450zł w ASO VW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro gość sprzedaje ORI rozrządy z pompą wody ORI albo HEPU za odpowiednio 950 i 999zł. ja wybrałem ORI z pompą HEPU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek, aktualny stan licznika to 205kkm. Jaki rozrząd do tego tego silnika polecacie? Co ewentualnie warto sprawdzic/wymienic przy okazji wymiany rozrzadu? Filtry i płyny pomijam bo to juz zrobione.

A do żor na spoty nie łaska przyjechać :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byl, w książce nic nie bylo. W ASO po vin-e potwierdzili ze nie byl. Zalecane jest 210kkm lub 6lat.

Jeszcze moze dopytam warto to zrobic w ASO(2200zl robota + czesci) czy szkoda kasy? Mechanik gdzie z fokusem jezdze krzyczy 600 zl za sama robota i 2 dni bez fury.

I jeszcze jedno pytanie warto brac ori czy moze SKF wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo.. ja w ASO za wymianę rozrządu płaciłem 500 brutto.. ale części sam dostarczałem. 2 dni bez fury? to co on będzie tam robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...