Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabe wspomaganie.


arko0426

Rekomendowane odpowiedzi

Sitko zostanie, ale wyciągne je przy okazji i przeczyszcze, mam nadzieję, że wychodzi bez problemu i później trzyma się równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej odkręć sobie cały zbiorniczek i przeczyść ropą czy też nitro, to sitko samo w sobie ze zbiorniczka nie wyciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płukanie nic nie da musisz usunac sitko najlepiej chirurgicznymi cążkami ,sitko metalowe i opilki sie w nim zawieszaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnąć z tych "prowadnic" to oczywiscie ze wyciagniesz ale zeby wyszlo ci calkowicie ze zbiorniczka to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalałem układ zielonym mineralnym febi i wspomaganie działa lekko i cicho, ale nie miałem z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do b7 2.0 jakis specjalny kupic? coś polecacie ? i przeczyscic caly uklad?

poświęcisz jedną butelczynę (1L) na przepłukanie i powinno być ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no i efekt marny o ile ogólnie jakiś jest... Sitko przeplukane, przedmuchane, układ przepłukany, na początku wracał syf przez sitko, ale za 2 razem już płyn był okej, jednak mimo wszystko i tak nic się nie zmieniło o,O

Najlżej chodziła jak płyn był spuszczony, później wlany tylko do zbiorniczka i jak zasysała ten pierwszy płyn to szła lekko, a później już wracała do normy ;/

---------- Post dopisany 08-04-2013 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 21:59 ----------

Dodatkowo przy wolnym kręceniu kierownicą słychać takie ciche "łiiii", ciężko to określić ;p jak kręci się szybciej to nie słychać, tylko jak delikatnie i tylko od środka dość cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalej układ albo LHM ma dużo lepsze właściwości niż ori plyn DELPHI LHM PLUS OLEJ HYDRAULICZNY 1L POZNAŃ (3112158203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,

a jeżeli ci już pompa wyje lub ciężko kiera chodzi to polecam,mineralny ATF IID czerwony HIPOL ATF IID 1L B-stok AutoOil Sklep (3171767851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jezdzilem na taki z 3 lata i problemu nie było,a na zielonym mi pompa wyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie pompa nie wyje, płyn nie ucieka, sitko przeczyszczone, brak pomysłów. Jedynie na chwilę obecną zostaje maglownica, ale nie wiem czy z nią łączą się jakieś elementy, które mogłyby przenosić taki odgłos (nawet jak się rusza powoli kierownicą to czuć jakby o coś obcierała delikatnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się - też zaobserwowałem od niedawna problem ze wspomaganiem . Coraz ciężej chodzi kierownica i im dłużej jadę ( dłuższa trasa ) tym opory są jakby większe .

Jednym zaobserwowanym dźwiękiem jest coś podobnego do przesuwania paznokciem po takiej maleńkiej tarce jak np. naklejki 3D ( zmieniają się obrazki pod pewnymi kątami) - dźwięk wydobywa się jakby spod poduszki powietrznej i słychać go bardziej wyraźnie po przejechaniu paru km. Rano, wspomaganie działa nawet przyzwoicie, ale jak już przejadę kawałek to muszę się trochę nakręcić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ten sam problem co mA4celi i Weisbrodt.

Panowie poradziliście sobie już z tym problemem? Wymiana samego płynu coś pomoże czy niestety pompa do wymiany.

Dodam tylko żę u mnie problem pojawił się po wymianie napinacza paska wieloklinowego. I zastanawiam sie teraz czy napięcie paska jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wymiana samego płynu nic nie pomogła (chociaż muszę przyznać, że ostatnio, czyli po przejechaniu mniej więcej 300km od wymiany, wydaje mi się, że troszeczke lżej, ale to nie jest to co powinno być). W sumie to i tak nie żałuję wymiany, ponieważ płyn który spuszczałem miał różne barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja układ czyściłem pod ciśnieniem benzyną ekstrakcyjną tylko niewolno jej przelewać przez samą pompe odpinamy oba węże od pompy i lejąc w jeden z nich benzyne podpinamy sprężarke i dmuchamy i tak do momętu aż benzyna po przejściu przez ukłąd bedzie czysta w iedzy czasie obracamy troche kierownicą mi wyszło 10 litrów benzyny czesto problemem padającej pompy mopgą być opiłki z magla który tez jest juz na wykończeniu po takiej operacji do niezbyt dobrej pompy proponuje czerwony MOBIL ATF i tak az pompa nam padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...